رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب و برق، تلفن، فاضلاب و گاز توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت مورد بررسی قرار گرفت.

حرف تازه – قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری رشت مورد بررسی قرار گرفت.

با توجه به اهمیت پیشگیری و رفع تخلفات شهری، جلسه ای به منظور افزایش تعامل و همکاری و ایجاد وحدت رویه در نحوه ی اجرای “قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجازآب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز مصوب۳/۱۰/۹۶ “در دفتر معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت با حضور شهرداران مناطق، مدیران و کارشناسان و مدیران شرکت های خدمات رسان برگزار شد.
دکتر ویسی معاون شهرسازی و معماری شهرداری رشت با بیان اینکه با ورود به موقع و برخورد قاطع در مراحل اولیه ساخت و سازهای غیر مجاز، می توان تخلفات ناشی از آن را کاهش داد گفت: مدیران و مسئولان خدمات رسان هم با افزایش تعامل و همکاری با شهرداری می توانند نقش کلیدی در پیشگیری از تخلفات ساختمانی داشته باشند.
در این راستا مقرر شد در اجرای قانون مربوطه، استعلام از شهرداری با دو موضوع تحت عنوان سال ساخت و سابقه طرح در کمیسیون  ماده صد و رای کمیسیون صورت پذیرد.
همچنین لیستی از مجوزهای صادر شده شرکت ها به شهرداری اعلام شود که  این لیست شامل بندهایی است که به توافق طرفین خواهد رسید و قابل ردیابی در هر دو دستگاه است.
در پایان؛ هر یک از حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداختند.

تصاویر جلسه بررسی قانون مجازات استفاده کنندگان غیر مجاز از آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز

شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار