رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

اختصاصی حرف تازه – پس از مدت ها بلاتکلیفی سرانجام با تصمیم اعضای شورا، بدرالدین بدری به عنوان شهردار بندر انزلی انتخاب شد. در جلسه شورای شهر که با حضور ۶ تن از اعضا برگزار شد بدرالدین بدری موفق به جلب نظر ۵ عضو و کسب اکثریت آرا شد و به عنوان شهردار جدید بندرانزلی انتخاب […]

اختصاصی حرف تازه – پس از مدت ها بلاتکلیفی سرانجام با تصمیم اعضای شورا، بدرالدین بدری به عنوان شهردار بندر انزلی انتخاب شد.

در جلسه شورای شهر که با حضور ۶ تن از اعضا برگزار شد بدرالدین بدری موفق به جلب نظر ۵ عضو و کسب اکثریت آرا شد و به عنوان شهردار جدید بندرانزلی انتخاب شد.

محمد انام پور دیگر کاندیدای شهرداری بندرانزلی نیز یک رای به دست آورد.

شایان ذکر است در رای گیری اولیه هر یک از این دو کاندیدا سه رای به دست آوردند که با رای گیری در دور دوم، نظر دو عضو شورا تغییر کرد و بدری با کسب ۵ رای از ۶ رای ماخوذه به عنوان شهردار انتخاب شد.

وی پیش از این نیز سابقه حضور در راس شهرداری بندرانزلی را داشته است و تحصیلات دانشگاهی خود را در زمینه مهندسی عمران و ارشد آنالیز عددی پشت سر گذاشته است. بدری متولد ۱۳۵۴ است و هم اکنون ۴۵ سال سن دارد.

بدری پس از تایید استاندار گیلان به عنوان شهردار جدید بندر انزلی معرفی خواهد شد و آغاز به کار خواهد کرد.

جلسه امروز شورای شهر بندرانزلی در ساختمان شورا و با حضور عظیمی نژاد کارشناس مسئول معاونت عمرانی فرمانداری این شهر برگزار شد.

بدرالدین بدری شهردار بندر انزلی شد

بدرالدین بدری شهردار بندر انزلی شد

 

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار