رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June
رئیس ستاد دکتر عبدالناصر همتی در گیلان:

با مشارکت فعالانه عرصه را برای خدمتگزاری نخبگان فراهم کنیم

علیرضا سحرخیز رئیس ستاد دکتر عبدالناصر همتی در گیلان گفت: با مشارکت فعالانه عرصه را برای خدمتگزاری نخبگان فراهم کنیم.

حرف تازه – اعضای ستاد دکتر همتی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در گیلان، صبح امروز پنجشنبه با حضور در مزار شهدای شهر رشت، با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
علیرضا سحرخیز، رئیس ستاد دکتر عبدالناصر همتی در گیلان در حاشیه این مراسم گفت: همه ما زندگی‌مان را مدیون و مرهون شهدای گران‌سنگ انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای مدافع سلامت هستیم.
وی افزود: ایمان، ایثار و ثبات قدم باعث شد شهدا در مسیری که به آن اعتقاد راسخ دارند گام بردارند و امروز مصداق بارز آیه شریفه «وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ» باشند.
سحرخیز ادامه داد: این شهیدان، روزی «تصمیم» گرفتند که از جان، مال، ناموس، استقلال و آزادی خود و کشورشان دفاع کنند و با علم بر آنکه ممکن است در این راه به فیض شهادت نائل شوند، به دلیل ایمان و اعتقاد سرشار به مسیری که در آن گام برداشتند، با عزمی راسخ در این مسیر وارد شدند.
رئیس ستاد دکتر عبدالناصر همتی در گیلان ادامه داد: حال پس از گذشت ۳ الی ۴ دهه، ما هستیم که باید تصمیم بگیریم که کجا ایستاده ایم و قرار است چه مسیری را برگزینیم. باید تلاش کنیم با حضور و مشارکت فعالانه، عرصه را برای خدمتگزاری نخبگان و شایستگان فراهم کنیم.
علیرضا سحرخیز در پایان در جمع ارکان ستاد دکتر همتی در گیلان گفت: امیدوارم با همدلی و همراهی ملت فهیم و آگاه ایران، زمینه جلوگیری از آغاز دوران سخت و بازگشت مردم در مدار تصمیم گیری بیش از پیش فراهم شود.

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار