بازگشت علوی به شورا با حضور در نشست جمعی از مسئولین با آیت الله فلاحتی و سردار کارگر

سید امیرحسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در نشست جمعی از مسئولین با آیت الله فلاحتی و سردار کارگر، به دوران غیبت خود در شورا پایان داد.

حرف تازه – سید امیرحسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت با حضور در نشست جمعی از مسئولین با آیت الله فلاحتی و سردار کارگر، به دوران غیبت خود در شورا پایان داد.

در نشست سردار کارگر مدیرکل بنیاد حفظ و ارزش های دفاع مقدس، سردار عبدالله پور فرماندهی سپاه قدس گیلان، زارع سرپرست استانداری گیلان، مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت، فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا، حاج محمدی شهردار رشت و علیرضا قانع سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان، سید امیرحسین علوی رئیس شورای اسلامی شهر رشت نیز حضور داشت.

پس از مخالفت شورا با استعفای علوی، که به منظور حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیم شورانشینان شده بود، علوی در جلسات رسمی شورا حضور نداشت و گفته می شد که به دنبال پیگیری حقوقی موضوع است اما حالا می توان گفت با توجه به اینکه پورتال شهرداری از او به عنوان رییس شورا در این جلسه یاد کرده بازگشت علوی به شورا رقم خورده و حضور او در انتخابات مجلس به طور کامل منتفی شده است.

در روزهای آینده انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر رشت نیز در پیش است و باید دید چه تغییراتی در ترکیب هیئت رئیسه و کمیسیون های شورا رقم خواهد خورد.