رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January

حرف تازه – معاون سیاسی، امنیتی فرماندار شهرستان رشت بازگشایی تالارهای پذیرایی را منوط به استفاده ۵۰ درصدی از ظرفیت و رعایت پروتکل ها دانست. فریبرز سعیدی کیا در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت در فرمانداری تصریح کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و شئونات اسلامی در سواحل دریا و تفرجگاه های شهرستان رشت […]

حرف تازه – معاون سیاسی، امنیتی فرماندار شهرستان رشت بازگشایی تالارهای پذیرایی را منوط به استفاده ۵۰ درصدی از ظرفیت و رعایت پروتکل ها دانست.

فریبرز سعیدی کیا در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت در فرمانداری تصریح کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی و شئونات اسلامی در سواحل دریا و تفرجگاه های شهرستان رشت با توجه به تجمع مسافران و گردشگران امری ضروری است که باید نظارت دقیق در این ارتباط انجام شود.

وی با تاکید بر اینکه برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا رعایت پروتکل های بهداشتی همچنان مورد تاکید است، اظهار داشت: تالارهای پذیرایی توصیه های بهداشتی و استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت را باید به طور جدی رعایت کنند و انتظار است مرکز بهداشت شهرستان رشت و نیروی انتظامی نظارت جدی داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی فرماندار شهرستان رشت نظارت بر باشگاه های خصوصی برای انجام فعالیت های ورزشی با رعایت تمامی توصیه های بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا توسط دست اندرکاران را امری ضروری دانست و اضافه کرد: همدلی ها و وفاق برای مقابله با ویروس کرونا باید ادامه داشته باشد.

وی با اشاره به موضوع انجام فروش های اینترنتی در ایام پیک بیماری کرونا در شهرستان رشت خاطر نشان کرد: در فروش های اینترنتی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا انتظار بود پس از پیک این بیماری به عبارتی در پسا کرونا وضعیت بهتری داشته باشیم اما شرایط به شکل سنتی برگشته است.

سعیدی کیا با قدردانی از رسانه ها برای اطلاع رسانی موثر آنان به مردم برای پیشگیری و مقابله با ویرس کرونا اظهار داشت: این اطلاع رسانی ها باید در شهرستان رشت ادامه یابد تا مردم نسبت به توصیه ها بی خیال نشوند.

وی از تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان رشت خواست تا برنامه هایشان را برای مبارزه با ویروس کرونا به فرمانداری اعلام کنند.

بازگشایی تالارهای پذیرایی منوط به استفاده  ۵۰ درصدی از ظرفیت و رعایت پروتکل ها

بازگشایی تالارهای پذیرایی منوط به استفاده ۵۰ درصدی از ظرفیت و رعایت پروتکل ها

فرمانداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار