رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November

دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در بازدید میدانی خود از طرح های سرمایه گذاری در حال احداث از سوی بخش خصوصی، از نزدیک در جریان فرایندهای اجرایی، مسائل و مشکلات پیش روی قرار گرفتند.

حرف تازه – دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در بازدید میدانی خود از طرح های سرمایه گذاری در حال احداث از سوی بخش خصوصی، از نزدیک در جریان فرایندهای اجرایی، مسائل و مشکلات پیش روی آن ها قرار گرفت.

در این برنامه که معاونین و تعدادی از مدیران سازمان حضور داشتند،سرمایه گذاران در خصوص ویژگی ها و خصوصیات متمایز طرح سرمایه گذاری خود گزارشی ارائه نمودند و مدیرعامل سازمان با تصریح برلزوم تسریع در بهره برداری از طرح های مزبور اظهار داشت: باعنایت به روند تحولات پیش روی در سطح ملی و بین المللی که تأییدی بر جایگاه این منطقه در حوزه های ترانزیتی و همکاری های منطقه ای است، در مدار خدمات رسانی قرار گرفتن این واحدها بر توان و قدرت خدمات رسانی در حوزه های مرتبط با خدمات بازرگانی،گردشگری و بازارایابی منطقه و کشورمان افزوده و گامی در جهت اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
بنابر این گزارش مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و هیأت همراه از مجتمع پارکینگ طبقاتی، مجتمع تجاری اداری، دهکده گردشگری اقامتی هوشمند، مجتمع خدمات خودرویی بازدید کردند.
بهره برداری از این پروژه ها، توان و ظرفیت سرویس دهی به سرمایه گذاران و گردشگران را در این منطقه ارتقاء می دهد.
بازدید میدانی روزبهان از پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی

بازدید میدانی روزبهان از پروژه های سرمایه گذاری بخش خصوصی منطقه آزاد انزلی

مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار