بازدید سرپرست و معاونان شهرداری لاهیجان از اورژانس این شهر

همزمان با ۲۶ اردیبهشت که به نام روز اورژانس نامگذاری شده ، سرپرست شهرداری لاهیجان به همراه جمعی از معاونان و مدیران با بازدید از اورژانس لاهیجان با رییس و کارکنان این مجموعه دیدار کردند.

حرف تازه – همزمان با ۲۶ اردیبهشت که به نام روز اورژانس نامگذاری شده ، سرپرست شهرداری لاهیجان به همراه جمعی از معاونان و مدیران با بازدید از اورژانس لاهیجان با رییس و کارکنان این مجموعه دیدار کردند.

به گزارش حرف تازه به نقل از اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون سرپرست شهرداری لاهیجان در این دیدار ضمن تبریک ۲۶ شهریور به منظور پاسداشت تلاش گران عرصه سلامت در اورژانس به نام روز اورژانس نامگذاری شده از زحمات کارکنان این مجموعه برای خدمات رسانی به شهروندان به ویژه در دوران شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.
قیامتیون افزود: باید از دکتر بیگناه رییس اورژانس لاهیجان که مدیری بسیار لایق و پرتوان بوده و برای ارتقای خدمات رسانی اورژانس این شهرستان زحمات بسیاری متحمل شده به صورت ویژه تشکر نمایم.
وی اضافه کرد: امروز بر خود لازم دیدیم به همراه مدیران شهرداری در محل اورژانس حضور یافته تا از خدمات رسانی همکاران این مجموعه مهم تجلیل نماییم.
رضا بیگناه رییس اورژانس لاهیجان هم در این دیدار ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهرداری برای برگزاری جلسه در شورای شهر و بازدید از مرکز اورژانس لاهیجان قدردانی کرد.
وی در ادامه گزارشی از خدمات رسانی اورژانس لاهیجان در یک سال گذشته ارائه کرد.
بازدید سرپرست و معاونان شهرداری لاهیجان از اورژانس این شهر

بازدید سرپرست و معاونان شهرداری لاهیجان از اورژانس این شهر