این فرمانداران اگر نمی توانستند و شایستگی نداشتند، چرا تاکنون عوض نشدند

تی تی خبر : حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی در مورد تغییر و جابجایی چند فرماندار استان در آستانه انتخابات، اظهار کرد: برخی ها از اینگونه جابجایی ها متاسفانه نفع تبلیغاتی می برند. وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: خوب بود استاندار گیلان و دولت مردان در شرایط حساس فعلی که در آستانه انتخابات […]

تی تی خبر : حجت الاسلام احمد عبدالله زاده پاشاکی در مورد تغییر و جابجایی چند فرماندار استان در آستانه انتخابات، اظهار کرد: برخی ها از اینگونه جابجایی ها متاسفانه نفع تبلیغاتی می برند.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: خوب بود استاندار گیلان و دولت مردان در شرایط حساس فعلی که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم به این امر توجه می کردند که فرمانداران از مجریان برگزاری انتخابات خانه ملت هستند .

امام جمعه لاهیجان با تاکید براینکه این افراد اگر نمی توانستند و شایستگی نداشتند چرا تاکنون فعالیت داشتند و عوض نشدند، اضافه کرد: فرمانداران این چند شهرستان در بد موقعیتی عوض شدند.

عبدالله زاده پاشاکی با اشاره به توصیه های آیت الله قربانی پیرامون تغییر فرمانداران چند شهرستان گیلان و انتقاد ایشان با بیان اینکه تغییر فرمانداران از سعه صدر اسلامی به دور است، ابراز کرد: آیت الله قربانی پدر معنوی استان و دلسوز این دیار هستند و تمامی توصیه هایشان از سر دلسوزانه و منطقی است .

وی در پایان با بیان اینکه اسلام عزیز بر مدارا سفارش کرده است، افزود: خداوند متعال فرمود: مومن باید یک صفت از خداوند که آن پوشاندن اسرار مردم است را داشته باشد و یک صفت هم از پیامبر و یک صفت از امام خود یعنی صبر را دارا باشد .

منبع : لاهیجان