رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 13 خبر


  • جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 15 January

معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه فرصت های سرمایه گذاری در آب بندانهای استان در بخش گردشگری و آبزی پروری احصاء شده و علاوه بر درج در پرتال شرکت آب منطقه ای گیلان به فرمانداری ها استان نیز اعلام شده است .

حرف تازه – معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه فرصت های سرمایه گذاری در آب بندانهای استان در بخش گردشگری و آبزی پروری احصاء شده و علاوه بر درج در پرتال شرکت آب منطقه ای گیلان به فرمانداری ها استان نیز اعلام شده است گفت: اولویت در واگذاری آب بندان ها با افراد بومی و محلی است.

هادی پاکزاد معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گیلان در گفتگو با روابط عمومی این شرکت؛ با بیان اینکه اولویت واگذاری آب بندانها به افراد محلی و بومی است که صلاحیت آنها توسط فرمانداریها تأیید شده است افزود: در صورت وجود بیش از یک متقاضی، از طریق مزایده واگذاری صورت می پذیرد.
وی تعیین اجاره بها و حق انتفاع را از طریق کارشناسان رسمی دادگستری اعلام کرد و افزود: شرکت آب منطقه ای گیلان با هدف جلوگیری از تعرض و حفظ و صیانت از حقوق انفال با اولویت تأمین آب کشاورزی نسبت به استفاده از این ظرفیت اقدام می نماید.
معاون برنامه ریزی شرکت آب منطقه ای گیلان اظهار داشت: با مشارکت بخش خصوصی در این بخش علاوه بر ایجاد توسعه پایدار در منطقه و همچنین ایجاد اشتغال و درآمد برای افراد محلی ، می توان نسبت به ساماندهی این پهنه های آبی اقدام کرد.
اولویت در واگذاری آب بندان ها با افراد بومی و محلی است

اولویت در واگذاری آب بندان ها با افراد بومی و محلی است

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار