مدیریت ترامپ در بحران کرونا فاجعه مطلق است

انتقادات شدید اوباما از ترامپ / انتخابات ریاست جمهوری اهمیت بالایی دارد

انتقادات شدید باراک اوباما از دونالد ترامپ در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری امریکا و حمایت رئیس جمهور پیشین از جو بایدن، آخرین وضعیت سیاسی ایالات متحده در آستانه برگزاری این انتخابات مهم را نشان می دهد.

حرف تازه – انتقادات شدید اوباما از ترامپ در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری امریکا و حمایت رئیس جمهور پیشین از جو بایدن، آخرین وضعیت سیاسی ایالات متحده در آستانه برگزاری این انتخابات مهم را نشان می دهد.

یورو نیوز در گزارشی نوشت: باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا در انتقادی علیه دونالد ترامپ، مدیریت رئیس جمهور فعلی ایالات متحده آمریکا در بحران همه‌گیری ویروس جدید کرونا را «فاجعه پرآشوب مطلق» توصیف کرد.

اوباما در گفت‌وگوی تلفنی فاش شده با چند نفر از اعضای سابق دولت خود در کاخ سفید تاکید کرد نحوه مدیریت مقابله با شیوع ویروس کرونا یک یادآوری مهم است که چرا در دولت به رهبری قدرتمند در هنگام بحران جهانی نیازمند است.

تاکنون در ایالات متحده آمریکا بیش از ۸۰ هزار نفر در اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند و بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نیز به کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند.

اوباما در این گفت‌وگوی ۳۰ دقیقه‌ای گفت: «انتخاباتی که در آینده برگزار می‌شود، در هر سطحی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا آنچه که در مبارزه پیش رو داریم فقط یک فرد خاص یا حزب سیاسی نیست.»

وی افزود: «آنچه که با آن مبارزه می‌کنیم گرایش‌های بلند مدتی مانند خودخواه‌ بودن، قبیله‌ای عمل کردن، تفرقه ایجاد کردن و دشمن پنداری است که زندگی آمریکایی‌ها را تحت الشعاع خود قرار داده است.»