انتصاب یک بانو به عنوان سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت

حرف تازه – فیروز فاضلی، روز پنجشنبه (٢٠ مهر ٩۶) در جلسه معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت که با حضور معاونین اداره‌کل برگزار شد، گفت: خانم بابایی به عنوان دومین بانویی محسوب می شوند که مدیریت اداره یک شهرستان در مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برعهده ایشان قرار داده […]

حرف تازه – فیروز فاضلی، روز پنجشنبه (٢٠ مهر ٩۶) در جلسه معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت که با حضور معاونین اداره‌کل برگزار شد، گفت: خانم بابایی به عنوان دومین بانویی محسوب می شوند که مدیریت اداره یک شهرستان در مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان برعهده ایشان قرار داده شده است و هدف از این انتخاب علاوه بر توانمندی های خانم بابایی، استفاده از ظرفیت بانوان به نحو احسنت می باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار کرد: هنر در جهت انقال مفاهیم از جایگاه ویژه ای برخوردار است و فرهنگ و هنر از مهم‌ترین عوامل در جهت پیشرفت جوامع بشری هستند.

وی ادامه داد: ما باید فضای لازم را برای هنرمندان ایجاد کنیم تا با آسودگی بتوانند کارهای فرهنگی و حوزه های نرم افزاری را انجام بدهند و بدانند کارهای فرهنگی متعلق به آنهاست و امیدواریم که در شهرستان شفت هم همانند گذشته شاهد تغییرات مثبت در زمینه رشد و تعالی فرهنگ و هنر باشیم.

مهنا بابایی نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر ار حسن نظر و اعتماد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ابراز کرد: امیدوارم با حمایت ها و مساعدت های مدیریت محترم و بهره گیری از تمام ظرفیت های هنرمندان فهیم و شایسته شهرستان و همکاری همکاران بی نظیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت، بتوانیم سهم بسزایی در رشد و بالندگی این شهرستان داشته باشیم.

در پایان این مراسم، حکم مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به مهنا بابایی مقدم تحویل داده شد که در متن این حکم آمده است: «نظر به تعهد و توانایی جنابعالی، با حفظ پست سازمانی از مورخ ١٣٩۶/٧/٨ به سمت سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از کلیه ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته‌ی اصحاب فرهنگ و هنر تعامل سازنده با مسؤلان شهرستان در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.»

مهنا بابایی مقدم، کارشناس ارشد مشاوره است؛ وی پیش از این کارشناس فرهنگی و مطبوعات و امور قرآنی، عضو کمیته بانوان فرمانداری، مسئول روابط عمومی و به مدت پنج سال جانشین رییس اداره در فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر بود. همچنین سابقه تدریس در دانشگاه و کارگاه های آموزشی مختلف در کارنامه کاری این بانوی جوان گیلانی به چشم میخورد.