لوپز کارو توافق نکرد و از ایران رفت؛

انتخاب سرمربی استقلال بین نکونام و ربیعی تا فردا

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال اعلام کرد سرمربی این تیم از بین دو گزینه ایرانی انتخاب خواهد شد.

به گزارش حرف تازه، انتخاب سرمربی استقلال بین نکونام و ربیعی تا فردا انجام خواهد شد.

به نقل از ورزش سه، باشگاه استقلال در هفته اخیر با ایجاد کمیته فنی اعلام کرد سرمربی فصل جدیدش را از بین دو گزینه ایرانی (جواد نکونام- محمد ربیعی) یا گزینه خارجی انتخاب می‌کند که حالا لوپز کارو بخاطر عدم وجود شرایط مناسب در این تیم تصمیم به عدم همکاری گرفت تا ایران را ترک کند.

لوپز کارو که گفته شد با هزینه شخصی و بدون دخالت باشگاه استقلال به ایران آمده تا از نزدیک شرایط این تیم را ببیند و در صورت رضایت به‌عنوان سرمربی انتخاب شود، شرایط را برای همکاری با آبی‌پوشان و حضور به‌عنوان جانشین ریکاردو ساپینتو مساعد ندید تا بنابر گفته سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال توافق با او انجام نشود.

سید حجت کریمی در گفت‌وگو با برنامه ورزشگاه در خصوص حضور لوپز کارو در ایران و برگزاری نشست با این مربی عنوان کرد: پس از ورود لوپز به ایران، جلسه‌ای با ایشان برگزار کردیم تا از امکانات باشگاه استقلال بازدید داشته باشند. بعد از بازدید، یک جلسه دیگر بین هم انجام دادیم که مسائلی مطرح شد و ایشان بحث زیرساخت‌های باشگاه را عنوان کردند و تاکید داشتند که شرایط لازم وجود ندارد تا بنده به‌عنوان یک مربی حرفه‌ای حضور پیدا کنم.

1887222

او با تاکید بر اینکه برای ما هم جالب بود که لوپز یک سری مسائل فنی را عنوان کرد، گفت: جای خوشحالی است که یک مربی خوب به ایران بیاید و این مسائل را به ما عنوان کند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه قرارداد همکاری با لوپز کارو امضا می‌شود یا خیر، اظهار کرد: نه؛ ایشان تشریف بردند و شرایط باشگاه مدنظر ایشان و مثبت نبود.

انتخاب سرمربی استقلال بین نکونام و ربیعی

کریمی در مورد زمان اعلام سرمربی تیم فوتبال استقلال ابراز کرد: تا فردا (شنبه) نام سرمربی جدیدمان را اعلام می‌کنیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد اینکه سرمربی جدید این تیم بین دو گزینه ایرانی انتخاب خواهد شد، تاکید کرد:  بله و تا روز شنبه اعلام می‌شود.

این اظهار نظر کریمی نشان می‌دهد که نهایتا تا فردا شب سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال از بین جواد نکونام یا محمد ربیعی که دو گزینه ایرانی مورد تایید کمیته فنی این باشگاه هستند، انتخاب خواهد شد که گفته می‌شود شانس کاپیتان سابق آبی‌ها بیشتر است.