کمال لشکری بازرس خانه احزاب شد

انتخابات هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان برگزار شد

عصر دیروز انتخابات هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان در سالن اجتماعات سرپرستی بانک ملی استان گیلان برگزار شد و سه فراکسیون اصلاح طلبان، اصولگرایان و مستقلین هیئت رئیسه خود را شناختند. همچنین در این انتخابات کمال لشکری دبیر حزب مردم سالاری در گیلان با کسب آرای قابل توجه به عنوان بازرس خانه احزاب گیلان انتخاب شد. 

اختصاصی حرف تازه – عصر دیروز انتخابات هیئت رئیسه خانه احزاب گیلان در سالن اجتماعات سرپرستی بانک ملی استان گیلان برگزار شد و سه فراکسیون اصلاح طلبان، اصولگرایان و مستقلین هیئت رئیسه خود را شناختند. همچنین در این انتخابات کمال لشکری دبیر حزب مردم سالاری در گیلان با کسب آرای قابل توجه به عنوان بازرس خانه احزاب گیلان انتخاب شد.

در فراکسیون اصلاح طلبان حسن ایزدی، سهیلا مدارایی و سعید آقایی انتخاب شدند. در فراکسیون مستقلین  احمد محبی شولمی، رقیه احمدپور و ابراهیم نصر نفرات برگزیده بودند و همچنین در فراکسیون اصولگرایان داراب مجد، رضا مهدی و وحید مهدوی موفق به کسب آرای لازم جهت عضویت در هیئت رئیسه شدند.

در این مراسم دکتر مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری به عنوان نماینده خانه احزاب ایران حضور داشت. دکتر صفرپور دبیر خانه احزاب کشور، مهندس مصطفی پور معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان و مهندس هاشم پور مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری گیلان از دیگر چهره های شاخص حاضر در مراسم بودند.

در بخش دیگری از این مراسم و پیش از آغاز رای گیری روسای دوره ای سه ساله سه فراکسیون به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

شایان ذکر است انتخابات فراکسیون اصلاح طلبان فشرده ترین انتخابات برگزار شده بود و آقایان سارنگ حسن پور و اسماعیل محمدی خواه در رقابتی نزدیک و تنها با یک رای اختلاف نسبت به نفرات اول، در نهایت از راهیابی به هیئت رئیسه این فراکسیون بازماندند.