درسفر اخیر وزیر ارشاد به گیلان صورت گرفت؛

امضای علی جنتی و محمدعلی نجفی روی تابلوی یادگاری درباره آمنه

حرف تازه : علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدعلی نجفی استاندار گیلان نیز تابلوی یادگاری فیلم مستند “درباره آمنه، گزارش یک اسیدپاشی” را امضا کردند. غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی که پیگیری هایی ویژه ای را به منظور رفع مشکل پخش این فیلم و هماهنگی های لازم به منظور این دیدار انجام داده […]

حرف تازه : علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمدعلی نجفی استاندار گیلان نیز تابلوی یادگاری فیلم مستند “درباره آمنه، گزارش یک اسیدپاشی” را امضا کردند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی که پیگیری هایی ویژه ای را به منظور رفع مشکل پخش این فیلم و هماهنگی های لازم به منظور این دیدار انجام داده بود دقایقی با دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد تاخیری که برای پخش این فیلم صورت گرفته است صحبت کرد و از وزیر ارشاد خواست هر چه زودتر اقدام عملی برای پخش این فیلم تاثیرگذار اجتماعی انجام شود.

احمد عبداللهیان بلوچی تهیه کننده و کارگردان فیلم درباره آمنه، گزارش یک اسیدپاشی با وزیر ارشاد و استاندار گیلان دیدار کرد و درباره عدم پخش فیلمش صحبت نمود.

وزیر ارشاد نیز اعلام کرد: بررسی ویژه ای برای اینکه چرا تاکنون این فیلم پخش نشده است انجام خواهم داد تا هر چه سریعتر شاهد پخش فیلم درباره آمنه که اولین فیلمی است که به معضل اسیدپاشی پرداخته است باشیم.

درپایان نیز دکتر جنتی و دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان بر روی تابلوی یادگاری فیلم درباره آمنه، گزارش یک اسیدپاشی امضاء زدند.

پیش از این نیز غلامعلی جعفرزاده و جبار کوچکی نژاد نمایندگان مجلس،  سید محمد علی ثابت قدم شهردار رشت، فیروز فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، محمد حسن عاقل منش عضو دوره های دوم و سوم شورای شهر رشت، سید رضا موسوی روزان عضو شورای شهر رشت، حامد عبدالهی شهردار منطقه پنج رشت، حمید استیلی، فرشاد پیوس، بیژن ذوالفقارنسب، سپهر حیدری، امید رضا روانخواه، پدرام کریمی، احسان ارغوانی، پویا امینی، پندار اکبری، فرهاد بشارتی و تعداد زیادی از چهره های مطرح و شاخص فرهنگی، هنری، ورزشی و اصحاب رسانه تابلوی یادگاری فیلم احمد عبداللهیان بلوچی را امضاء کرده بودند.

به نظر می رسد به زودی شاهد پخش این فیلم که با حضور ستارگان سینما، ورزش و موسیقی ایران درباره زندگی آمنه بهرامی  بانوی فداکار ایرانی که دچار حادثه اسیدپاشی شده بود و در حالیکه حکم قصاص دو چشم مجرم را داشت او را بخشید، باشیم.