مهندس خوش فطرت شهردار لشت نشا:

امام خمینی(ره) یک حقیقت همیشه زنده در تاریخ است

تی تی خبر (حرف تازه) : شهردار لشت نشا گفت: حضرت امام (ره) یک حقیقت همیشه زنده در تاریخ و شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر بود. ابراهیم خوش فطرت در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله احسانبخش با بیان اینکه خدمات ارزشمند نماینده فقید ولی فقیه در گیلان در یادها همچنان باقی است، اظهار کرد: […]

تی تی خبر (حرف تازه) : شهردار لشت نشا گفت: حضرت امام (ره) یک حقیقت همیشه زنده در تاریخ و شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر بود.

ابراهیم خوش فطرت در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت‌الله احسانبخش با بیان اینکه خدمات ارزشمند نماینده فقید ولی فقیه در گیلان در یادها همچنان باقی است، اظهار کرد: آیت‌الله احسانبخش منشاء خدمات بزرگی در استان گیلان بود و گیلانیان هنوز خاطره کمک‌های هزار کامیونی مردم گیلان به جبهه‌های جنگ را فراموش نکرده‌اند.

وی با اشاره به سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی، افزود: حضرت امام(ره) یک حقیقت همیشه زنده در تاریخ است و بدون نام امام راحل انقلاب شکوهمند اسلامی در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست.

شهردار لشت نشا گفت: امام خمینی(ره) یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر بود و از آنجایی که کار امام (ره) همواره با تدبیر و هوشمندی همراه بود، در جهان ماندگار شد.

خوش فطرت احیای افکار و اندیشه‌های اسلامی برای ایجاد حکومت اسلامی را یکی از دستاوردهای مهم امام (ره) برشمرد و افزود: امام خمینی(ره) ثابت کرد که تمسک به اسلام واقعی، بهترین حربه برای نفی سلطه کفار است و در عمل با ثبت جمهوری اسلامی در ایران و تشکیل حکومت اسلامی، به آن جامه عمل پوشاند.

وی امام خمینی(ره) را یکی از شاخص‌های تعیین کننده انقلاب و نظام دانست و خاطرنشان کرد: امام(ره) با هدایت انقلاب اسلامی سبب الگو شدن ایران برای بشریت امروز شده است.

شهردار لشت نشا در ادامه با برشمردن اقدامات رهبر کبیر انقلاب اسلامی علیه رژیم پهلوی در جریان حماسه ۱۵ خرداد، گفت: اقدامات امام را می‌توان در محورهای کشاندن مبارزه به حوزه علمیه، کشیدن خط بطلان بر تز جدایی دین از سیاست، زیر سوال بردن مشروعیت رژیم پهلوی، تحریم نمودن تقیه در برابر رژیم پهلوی، مورد حمله مستقیم قرار دادن قدرت‌های استعمارگر، منزوی ساختن جریان‌های ملی گرا و لائیک، خلاصه و جمع بندی کرد.

خوش فطرت ادامه داد: قیام ۱۵ خرداد در حقیقت پیروزی منطق، مکتب و آموزه‌های دینی بود و مردم در این روز از دین دفاع کردند و در نهایت می‌توان گفت که این جریان یک حرکت عمیقی بود که در تاریخ به ثبت رسید.