رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

سخنگوی حزب اعتماد ملی از کاندیداتوری محمدعلی افشانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خبر داد.

حرف تازه – اسماعیل گرامی‌ مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی، محمد علی افشانی را به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده معرفی کرد و گفت: محمدعلی افشانی از سوی برخی از اعضای شورای مرکزی برای نامزد شدن مطرح شده و یکی از گزینه های اعتماد ملی در انتخابات ۱۴۰۰ است.

سخنگوی حزب اعتماد ملی افزود: افشانی سوابق درخشانی دارد و از نیروهای پاک دست کارگزاران نظام است که در سمت ‌های معاونت وزیر، استانداری و شهرداری تهران مشغول به خدمت بوده است. لذا افشانی هم به عنوان یکی از نامزدهای حزب اعتماد ملی مطرح است.
وی در مورد عدم حضور الیاس حضرتی در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: الیاس حضرتی رسماً اعلام کرده است که این برای ریاست ‌جمهوری ۱۴۰۰ کاندیدا نخواهد شد.
گرامی ‌مقدم در پایان خاطر نشان کرد: شورای مرکزی حزب اعتماد ملی حضور افشانی را با اجماع‌ساز مطرح کرده است. محمدعلی افشانی هم فعالیت خود را آغاز کرده است؛ اما نتیجه نهایی بعد از اعلام نامزدهای احزاب دیگر و سایر شخصیت ‌های اصلاحات مشخص خواهد شد. نهاد اجماع‌ ساز قطعاً بعد از ثبت‌نام و مشخص شدن اینکه چند تن از اصلاحات توسط شورای نگهبان تأیید شده، فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
«افشانی» گزینه اعتماد ملی در انتخابات ۱۴۰۰

«افشانی» گزینه اعتماد ملی در انتخابات ۱۴۰۰

مهر

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار