حرف تازه – محمد صادق حسنی نماینده رشت در مجلس به سخنان دیگر نماینده شهرستان واکنش نشان داد. دکتر محمد صادق حسنی جوریابی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی که از اعضای شورای اصلاح طلبان استان گیلان است در گفت وگو با ایلنا در پاسخ به چگونگی حضورش در این شورا گفت: با تصویب شورای […]

حرف تازه – محمد صادق حسنی نماینده رشت در مجلس به سخنان دیگر نماینده شهرستان واکنش نشان داد.

دکتر محمد صادق حسنی جوریابی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی که از اعضای شورای اصلاح طلبان استان گیلان است در گفت وگو با ایلنا در پاسخ به چگونگی حضورش در این شورا گفت: با تصویب شورای عالی اصلاح طلبان کشور مبنی بر حضور یک نماینده به نمایندگی از فراکسیون امید در شورای اصلاح طلبان استان ها با حکم دکتر عارف در این شورا حضور داشتم.

دکتر حسنی در واکنش به انتقادات صورت گرفته از سوی مهندس جعفر زاده به لیست امید گفت: عده ای خارج از جریان اصلاح طلبی میخواهند برای ما تصمیم بگیرند. در دوران انتخابات هم شاهد بودیم که همان هایی که مدیون جریان اصلاح طلبی بودند با ارائه لیست های موازی به این جریان در انتخابات ضربه زدند.

دکتر حسنی افزود: ما از این برخورد ها پیش از این هم دیده ایم به خصوص هنگامی که عده ای ما را در فراکسیون امید و انتخاب دکتر عارف برای ریاست مجلس تنها گذاشتند. از آنها بپرسید اسم این کارها را مردم چه خواهند گذاشت؟
ایشان در تمام این سالها حتی یکبار خود را اصلاح طلب ننامیده و این عنوان را نپذیرفته است. شاید اگر آن روز که ایشان امضای میثاقنامه اصلاح طلبان را برای ورود به لیست امید مجلس نپذیرفت اصلاح طلبان نجابت نمیکردند و آن را به گوش مردم میرساندند شاید ایشان اینقدر رای نمی آوردند و اگر آن روز که ایشان از لیست امید به مجلس راه یافت و به جای حضور در فراکسیون امید، فراکسیون مستقلین را تشکیل دادند، بزرگان اصلاح طلبی این خلاف اخلاقی و تعهدی او را به گوش موکلانش میرساندند امروز ایشان طلبکار جریان ریشه دار اصلاحات نبودند.

عضو اصلاح طلب مجلس در ادامه گفت: موضوعات درون جریانی اصلاح طلبی به اصلاح طلبان مربوط است و اجازه نمی دهیم عده ای خارج از جریان اصلاح طلبی هنگامی که منافعشان تامین نشد برای ما خط و نشان بکشند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به روند تصمیم گیری در شورای اصلاح طلبان گفت: لیست امید هر کم و کاستی که داشته باشد حاصل خرد جمعی است و اگر انتقادی بود نباید در ایام انتخابات چنین از پشت خنجر می زدندو امروز حق به جانبانه دوباره سخن بگویند.

عضو شورای اصلاح طلبان در پایان گفت: لیست امید هر ایرادی که داشت بزرگترین حسن آن این بود که جلوی سهم خواهی عده ای را گرفت.