اعطای نشان ملی تراز به گروه صنایع گیتی پسند

نخستین جشنواره ملی صنعت ساختمان و صنایع وابسته با نام «جشنواره ملی تراز»، یکشنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۴۰۲ و هم‌زمان با اختتامیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش حرف تازه، در این رویداد که به همت اتاق تعاون تهران و با حضور و مشارکت سازمان‌ها و نهادهای دولتی و عمومی، شرکت‌های تولیدی و پیمانکاری، متخصصین و کارشناسان و انجمن‌های علمی و صنفی صنعت ساختمان برگزار شد، آخرین دستاوردهای این حوزه در سطح ملی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست « نشان ملی تراز » به علیرضا جنتی مدیرعامل گروه صنایع گیتی پسند به‌عنوان برگزیده حوزه نوآوری در صنعت ساختمان اعطا شد.

اعطای نشان ملی تراز به گروه صنایع گیتی پسند

گفتنی است از نخستین ساعات آغاز به کار بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان ، غرفه گیتی کالا (شبکه فروش محصولات گروه صنایع گیتی پسند) به لطف استفاده از تمهیدات مدرن بصری و ایده‌های خلاقانه و هوشمندانه مانند استودیو خبر و نمایشگر پخش مستقیم از خطوط تولید کارخانه‌های هلدینگ گیتی پسند در شهرک صنعتی مورچه‌خورت اصفهان و پرسش و پاسخ بازدیدکنندگان غرفه با مدیران کارخانه، با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان همراه بود.

 

بر اساس نظرسنجی‌های صورت‌گرفته از بازدیدکنندگان، غرفه گیتی کالا از بهترین غرفه‌های بیست و سومین نمایشگاه صنعت ساختمان بوده است.