رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July

استانداری گیلان در اطلاعیه‌ای تغییر ساعات اداری دستگاه‌های اجرایی، نهادهای انقلابی، دادگستری‌ها و بانک‌ها در سراسر استان طی روزهای شنبه تا چهارشنبه را اعلام کرد.

حرف تازه – استانداری گیلان در اطلاعیه ای تغییر ساعات کاری دستگاه های اجرایی، دادگستری ها و بانک ها در  سراسر استان گیلان طی روزهای شنبه تا چهارشنبه را اعلام کرد.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
با عنایت به تغییر شرایط کرونایی گیلان و به‌منظور رعایت توصیه‌های بهداشتی و همچنین صرفه جویی در مصرف برق، ساعات کار تمامی دستگاه های اجرایی،  نهادهای انقلابی،  دادگستری ها و بانک های سراسر استان به جز دستگاه های خدمات رسان و امدادی، از روز شنبه مورخ ۱۹ / ۴ / ۱۴۰۰ به مدت چهار هفته، از ساعت ۷ تا ۱۳ می باشد.
بدیهی است الزامات حضور کارکنان در شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی، مطابق با دستورالعمل ابلاغی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و متناسب با رنگ بندی های اعلامی، لحاظ می گردد و مدیران دستگاه ها، موظف به اجرای آن هستند.
ضمنا بر اساس مصوبه مورخ ۱۶ / ۴ / ۱۴۰۰ هیأت محترم وزیران، تمامی ادارات استان (به استثنای واحدهای درمانی و دستگاه های خدمات رسان اضطراری) در روزهای پنجشنبه تا پایان مردادماه سال جاری تعطیل است.
اطلاعیه تغییر ساعات کاری دستگاه های اجرایی، دادگستری ها و بانک ها در گیلان

اطلاعیه تغییر ساعات کاری دستگاه های اجرایی، دادگستری ها و بانک ها در گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار