رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: متخلفان و ناقضان محدودیت های کرونایی از ۳۰۰ هزار تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه نقدی می شوند.

حرف تازه – معاون سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص این سوال که اصناف متخلف کرونایی چقدر جریمه می شوند گفت: متخلفان و ناقضان محدودیت های کرونایی از ۳۰۰ هزار تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه نقدی می شوند.

« محمد علی اسفنانی » شامگاه شنبه در برنامه تلویزیونی افزود: امروز به ندرت در واحدهای صنفی تخلف دیدیم و اگر واحدهای صنفی به مصوبات ستاد ملی کرونا بی توجهی کنند قطعا برای متخلفین تشکیل پرونده می شود تا مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی اظهار داشت: مطابق ماده ۱۷ قانون امور صنفی افراد صنفی مکلفند قوانین و مقررات جاری کشور از جمله قوانین و ‌مقررات صنفی، انتظامی، بهداشتی، ایمنی، حفاظت فنی و زیباسازی محیط کار و دستورالعمل‌های مربوط به نرخ‌گذاری کالاها و خدمات را که از سوی مراجع قانونی‌ذی‌ربط ابلاغ می‌گردد، رعایت و اجرا کنند.
معاون سازمان تعزیرات حکومتی تاکید کرد: در صورتی که مصوبات ستاد ملی کرونا  را نادیده بگیرد در این صورت به استناد ماده ۶۸ همان قانون از ۳۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جریمه نقدی خواهند شد.
اصناف متخلف کرونایی چقدر جریمه می شوند؟

اصناف متخلف کرونایی چقدر جریمه می شوند؟

ایرنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار