رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

مهدی کاظمیان با اعلام خبر استمرار تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: تعطیلی مراکز خرید شامل مجتمع های تجاری و مراکز گردشگری و پارک ها و بوستان‌ها در منطقه آزاد انزلی در هفته پیش‌رو نیز ادامه خواهد داشت.

حرف تازه – مهدی کاظمیان با اعلام خبر استمرار تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جهت جلوگیری از شیوع ویروس کووید ۱۹ و انجام تمهیدات لازم جهت پیشگیری از این بیماری تعطیلی مراکز خرید شامل مجتمع های تجاری و مراکز گردشگری و پارک ها و بوستان‌ها در منطقه آزاد انزلی در هفته پیش‌رو نیز ادامه خواهد داشت.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی افزود: فعالیت مشاغل گروه یک شامل فروشگاه های مواد غذایی، سوپر مارکت ها، عرضه مواد پروتئینی و لبنیات، نانوایی‌ها و رستوران ها بصورت بیرون بر ، در داخل و خارج از فاز تجارت منطقه مجاز خواهد بود.
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی خاطر نشان کرد: این تصمیم بنا به ضرورت شکستن زنجیره انتقال ویروس این بیماری بوده و هر گونه تصمیمات بعدی نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.
استمرار تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی

استمرار تعطیلی مراکز تجاری و گردشگری منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار