رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

مرتضی بانک با ارسال نامه‌ای به رییس‌جمهور، از سمتش استعفا داد. متن نامه استعفای مرتضی بانک از دبیری شورای عالی مناطق آزاد به شرح زیر است.

حرف تازه – مرتضی بانک با ارسال نامه‌ای به رییس‌جمهور، از سمتش استعفا داد. متن نامه استعفای مرتضی بانک از دبیری شورای عالی مناطق آزاد و معاونت ریاست جمهوری به شرح زیر است:

به نام خدا
حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب اقای دکتر روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام
عطف به نامه شماره ٩٩.٣٨٨٩۴م مورخ ١٣ /١١/ ٩٩
مبنی بر استیذان از مقام معظم رهبری و مکاتبه قبلی اینجانب در این خصوص و با تشکر مجدد از ابراز لطف دستور صادره حضرتعالی به منظور پیگیری و اخذ استیذان و نیز هماهنگی‌های صورت گرفته در این زمینه و با سپاس بیکران از الطاف و دستور مقام عظمای ولایت در موافقت با ادامه همکاری بنده تا بایان دولت همانگونه که مستحضرید می‌باشید، قبل و بعد از بازنشستگی حقیر به هیچ وجه در خواستی برای ادامه فعالیت نداشتم و صرفا براساس نظر جنابعالی و پیگیری‌های جناب دکتر واعظی تا پایان سال و به دلیل شرایط آخر سال هماهنگ گردید تا خدمت خود را ادامه دهم.
اینک به دلایل گوناگون و ازجمله جلوگیری از ایجاد هرگونه شائبه‌ای برای دولت و نظام در استفاده از افراد بازنشسته بدینوسیله استعفای خویش را تقدیم می‌نمایم تا از هر زمانی که مقرر فرمایید این مسئولیت به فرد دیگری محسوب گردد.
خواهشمند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایید.
مرتضی بانک
١٢/ ١٢ / ١٣٩٩

استعفای مرتضی بانک از دبیری شورای عالی مناطق آزاد

ایسنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار