سید حسین رضویان عضو شورای شهر رشت:

از یک ساعت پیش از زمان آغاز جلسه در شورا بودم

سید حسین رضویان نیز در گفتگو با حرف تازه ضمن تکذیب خبر غیبت ۴ عضو شورا اعلام کرد: از یک ساعت پیش از زمان آغاز جلسه در شورا بودیم.

به گزارش اختصاصی حرف تازه، در حالی که قرار بود جلسه استیضاح شهردار رشت از ساعت ۱۱ صبح امروز برگزار شود این جلسه از سوی رئیس شورا لغو و به روز چهارشنبه موکول شد.

در همین راستا برخی رسانه ها علت لغو جلسه را غیبت ۴ عضو حامی شهردار عنوان کردند. این در حالی است که پیگیری ها نشان داد این خبر اساسا کذب بوده و هر ۵ عضو حامی ادامه کار شهردار در شورا حضور داشته اند.

نادر حسینی، مجید عزیزی و رضا عاشری پیش از این همگی این خبر را تکذیب کردند (اینجا، اینجا و اینجا بخوانید) و سید حسین رضویان نیز در گفتگو با حرف تازه ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد: از یک ساعت پیش از زمان آغاز جلسه در شورا بودیم.

عضو شورای شهر رشت ضمن قدردانی از شفاف سازی موضوع توسط پایگاه خبری حرف تازه تصریح کرد: هر چهار فرد نام برده شده امروز قبل از برگزاری جلسه در شورا حضور داشتند.

مشخص نیست علت این دروغ پراکنی چه بوده است اما آنچه مشخص است دلیلی برای غیبت اعضای حامی ادامه کار شهردار وجود ندارد. چرا که با برگزاری این جلسه و نظرات نزدیک این اعضا به یکدیگر، عملا موضوع استیضاح منتفی می شد و مخالفان قادر به جمع آوری ۸ رای از بین ۱۱ عضو شورا نبودند.

به نظر نمی رسد اینگونه تلاش ها حاصلی برای مخالفان شهردار به همراه داشته باشد.