گزارشی از تغییر و تحولات باشگاه سپیدرود رشت؛

از معرفی مالک نهایی و تغییر مدیر عامل تا جدایی دو بازیکن

حرف تازه – پس از اعلام مالک نهایی تیم سیپدرود رشت تغییر و حولاتی در این تیم صورت گرفت. روز گذشته (شنبه) پس از کشمکش های پی در پی در مورد مالک اصلی تیم فوتبال سپیدرود رشت در شبکه های مجازی سرانجام پروانه مالکیت باشگاه سپیدرود رشت به نام جواد تن‌زاده صادر شد و تن […]

حرف تازه – پس از اعلام مالک نهایی تیم سیپدرود رشت تغییر و حولاتی در این تیم صورت گرفت.

روز گذشته (شنبه) پس از کشمکش های پی در پی در مورد مالک اصلی تیم فوتبال سپیدرود رشت در شبکه های مجازی سرانجام پروانه مالکیت باشگاه سپیدرود رشت به نام جواد تن‌زاده صادر شد و تن زاده رسماً به عنوان مالکت باشگاه سپیدرود رشت شد .

انتصابات اخیر

پس از اعلام حکم تن زاده، وحید فدایی به‌عنوان قائم مقام مدیرعاملی و فرهاد خراسانی به‌عنوان معاون حقوقی، رئیس کمیته انضباطی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت انتخاب شدند. در حالی که  احمد آهنگی که حدود دو هفته پیش به‌عنوان مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت توسط کیومرث بیات (خریدار پیشین باشگاه سپیدرود) انتخاب شده بود،‌ برکنار شد و باید منتظر انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه سپیدرود رشت باشیم.

جدایی دو بازیکن سپیدرود رشت با دریافت رضایت نامه

پس ناکامی سپیدرود مقابل سیاه جامگان مشهد امروز (یک شنبه) دو بازیکن سپیدرود از این تیم جدا شدند. که سیداحمد آهی، مدافع و رضا جهش، دروازه‌بان تیم فوتبال سپیدرود رشت  دو بازیکن سپیدرود رشت بودند که با دریافت رضایت‌نامه خود از جمع سرخپوشان سپیدرود رشت جدا شدند.

لازم به ذکر است احمد آهی، مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت در نیم‌فصل اول لیگ برتر با عقد قراردادی به تیم مس کرمان پیوسته است.

پرداخت نقدی تعهدات باشگاه به بازیکنان و کادر فنی

همچنین امروز  ظهر جلسه ای با حضور مالک جدید و پیشین باشگاه سپیدرود، تعهد مالی باشگاه به اعضای کادرفنی و بازیکنان به صورت نقدی پرداخت شد.

تن زاده در این جلسه ضمن غیر منتظره خواندن این جلسه گفت: برنامه ی امروز به صورت ناگهانی ترتیب داده شد و تنها دلیل آن پرداخت نقدی تعهدات باشگاه نسبت به اعضای محترم کادر و بازیکنان بوده تا موجبات آرامش روحی و روانی تیم را فراهم آوریم و پس از این تمام فرآیندهای اداری، مالی و لجستیکی به صورت سیستماتیک و با تکیه بر نظم و انظباط مالی و تیمی صورت خواهد گرفت.

تن زاده با قدردانی از تمام کسانی که در پنجاه سال اخیر در ساختن خشت خشت عزیزدردانه رشتی ها همت گماشتند، گفت: این امانت از گذشتگان به ما رسیده است و من از گروه مالکیتی پیشین و تمام عزیزانی که در طول این سال ها برای سپیدرود زحمت کشیدند و تلاش کردند سپاسگذاری می نمایم و از تمام تجربه و اعتبار خود استفاده خواهم نمود تا شرایط فعلی این باشگاه را ارتقاء دهم و در این راه به حمایت شما و هواداران پرشمار سپیدرود حساب ویژه ای خواهم نمود.

تن زاده در پایان با روشن دانستن آینده سپیدرود و اعلام برنامه ریزی های بلند مدت در شورای سیاست گذاری باشگاه، گفت: یادتان باشد که رسم مدیریتی من این است که تا کاری را انجام نداده باشم در مورد آن سخن نخواهم گفت و شان باشگاه بزرگ سپیدرود را با مطرح کردن مسایل حاشیه ای در فضای مجازی پایین نخواهیم آورد و از شما می خواهم که با همت و تلاش خود در داخل زمین دست ما را برای انجام کارهای بزرگتر بگیرید.

منبع : انعکاس آزاد