از عصر فردا تهران بارانی می شود | کاهش محسوس دما طی پنجشنبه

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی تهران، از عصر چهارشنبه تا پنجشنبه شب (۲۲ تا ۲۳ آذرماه) با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح استان افزایش ابر، بارش باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و طی روز پنج شنبه کاهش محسوس دما بین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس مورد انتظار است.

به گزارش حرف تازه به نقل از ایسنا بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی امروز تا بعد از ظهر فردا (۲۱ تا ۲۲ آذرماه) آسمانی نیمه ابری تا ابری و به دلیل سکون نسبی جو در نواحی پرتردد در بعضی ساعات به‌ویژه ساعات شب با غبار محلی، کاهش کیفیت هوا و انباشت آلاینده‌ها پیش‌بینی می‌شود.

از عصر فردا تهران بارانی می شود

از عصر چهارشنبه تا پنجشنبه شب (۲۲ تا ۲۳ آذرماه) با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح استان افزایش ابر، بارش باران و وزش باد، در بخش‌های شمالی و ارتفاعات بارش باران و برف و در ارتفاعات بالادست و قله‌ها بارش برف و مه و کولاک مورد انتظار است.

از بعد از ظهر پنجشنبه تا صبح جمعه (۲۳ تا ۲۴ آذرماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

طی روز پنج شنبه کاهش محسوس دما بین ۴ تا  ۸ درجه سلسیوس و روز جمعه افزایش دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۲۲ آذرماه) نیمه‌ابری، در بعضی ساعت‌ها غبار محلی، از بعد از ظهر افزایش ابر با حداقل دمای ۷ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد و طی ‌پنجشنبه (۲۳ آذرماه) ابری و مه رقیق، همراه با بارش باران، از بعد از ظهر افزایش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۳ و حداکثر دمای ۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.