اسماعیل حاجی پور:

از شهردار رشت میخواهم جابجایی یا ابقای مدیران ظرف هفته آتی اعمال شود

عصر شنبه سی ام شهریور ماه در نشست شورای معاونان، مدیران مناطق و ستادی شهرداری رشت که در شورای اسلامی شهر رشت با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر برگزار شد.

حرف تازه – عصر شنبه سی ام شهریور ماه در نشست شورای معاونان، مدیران مناطق و ستادی شهرداری رشت که در شورای اسلامی شهر رشت با حضور رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر برگزار شد.

اسماعیل حاجی پور، رییس شورا ضمن بزرگداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: امروز همه چیز مهیای خدمت به رشت و رشتوندان عزیز است. قبل از ما آقای علوی و دیگر اعضای محترم هیات رئیسه تمام تلاششان را برای این شهر کرده اند و اکنون در شرایط فعلی توسط همین عزیزان مسئولیت ادامه خدمتگزاری به همشهریان عزیز به شخص بنده سپرده شده و البته اینجانب دیدگاههای خاص خودم را دارم. تمام کسانی که بنده را میشناسند، می دانند که بیش از ۴۰ سال کار اجرای انجام داده ام و به هیچ عنوان مسائل سیاسی را در کار شورا و شهرداری دخالت نمیدهم. نه اینکه آدم سیاسی نباشم چون سیاسی کاری و سیاسی بازی، منافع شهری را به خطر می اندازد، هرگز در مسائل شهری دخالت نخواهم داد.

09_006.JPG (600×400) 
رییس شورا بیان داشت: غالب شما مدیران حاضر در جلسه سالیان سال با من کار کرده اید و جای فرزندان من هستید و آنانی که کمی از من کوچکترند جای برادران کوچکتر من هستند. امروز از باب اتمام حجت دور هم جمع شدیم چرا که شماها اهرم های تصمیم گیر و تصمیم ساز شهرداری هستید. من از آقای شهردار میخواهم هر تغییری که نیاز است ظرف هفته اتی اعمال نماید. اگر قرار است کسی جابجا شود یا ابقا گردد انجام دهید و اگر تغییراتی ظرف این مدت انجام نگرفت عزیزان بدانند که میمانند و اگر ماندند تا پای جان برای احقاق حقوق حقه مردم تلاش کنند.
حاجی پور افزود: عدم تکریم به ارباب رجوع را ابدا نمیپذیرم. کاری که برای من ظرف دو ساعت انجام می شود، باید برای ارباب رجوع هم دو ساعته انجام شود. ضعف شما در حوزه خدمات رسانی و نارضایتی مردم به پای نظام نوشته می شود. ما باید امید را به مردم هدیه دهیم نباید تمام غصه ها را به سر مردم آوار کنیم.
 09_002.JPG (600×400)
رییس شورای اسلامی شهر رشت اذعان داشت: میزان رضایتمندی مردم از شهرداری را سازمان به سازمان، منطقه به منطقه از مسئولین ذیربط شهرداری مطالبه خواهم کرد و پیشرفت و پسرفت آنرا ماهیانه بررسی میکنم ما باید به مردم جوابگو باشیم. مردم آینه ی تمام نمای ما هستند رضایت آنان نشان دهنده این حقیقت است که ما تا چه حد در کار خود موفق بوده ایم.
حاجی پور ادامه داد: ارتباط کاری مجموعه شهرداری با شهروندان ارتباطی دو طرفه و پیوسته است بی توجهی به مردم ما را در پیشگاه الهی و وجدان خودمان شرمنده خواهد کرد.
وی افزود: شرایط کنونی شرایط خوبی برای خدمت به مردم است، استاندار محترم، ریاست محترم دادگستری، ریاست محترم سازمان بازرسی استان، فرماندهی محترم نیروی انتظامی، برادران عزیزم در سپاه پاسداران ، مدیران دستگاههای دولتی طی نشستها و مذاکرات اخیر همگی قول مساعد به همراهی و همیاری به شورا و شهرداری را داده اند که بنده در جای خود از همه آنها نهایت تشکر را دارم.
رییس شورا در پایان گفت: دیگر اینکه از برخی رسانه ها خواهش میکنم تفرقه افکنی نکنید و به رسالت خطیر و شریف اطلاع رسانی به مردم بپردازید. شخص بنده با احدی از اعضاء شورا مشکلی ندارم و بنده در شرایط کنونی در صف مردم هستم، نه در صف دیگری و هدف و رسالتم خدمت به مردم است که رضای خداوند در رضای مردم است.