رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 13 August

حرف تازه – عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست کشور، قربانعلی محمدپور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گیلان را از مسئولیت خود برکنار و مدیرکل جدید را نیز طی حکمی منصوب کرد. بر این اساس از این پس ساسان کفایی که معاون توسعه مدیریت و منابع محیط زیست استان فارس بود باید عهده دار این […]

حرف تازه – عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست کشور، قربانعلی محمدپور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گیلان را از مسئولیت خود برکنار و مدیرکل جدید را نیز طی حکمی منصوب کرد.

بر این اساس از این پس ساسان کفایی که معاون توسعه مدیریت و منابع محیط زیست استان فارس بود باید عهده دار این مسئولیت باشد.

محمدپور که از مرداد ۹۴ در راس محیط زیست گیلان بود دوران مدیریتش از پرانتقادترین ادوار مدیریت محیط زیست در گیلان به شمار می رود.

طرح بایوجمی، سنبل آبی و شکارهای غیرمجاز تنها گوشه ای از مسائلی بود که در دوران محمدپور سر و صدای زیادی به پا کرد؛ هرچند هیچ تضمینی وجود ندارد که با رفتن او نیز این مسائل پایان یابد و مدیر تازه منصوب شده از سوی کلانتری راه پرانتقاد محمدپور را ادامه ندهد!

از سوی دیگر گفته می شود دو تن از کارکنان محیط زیست در بندرانزلی به اتهام اخذ رشوه بازداشت شده اند. 

شنیده می شود این دو فرد هنگام اخذ رشوه از یک شکارچی با هوشیاری واحد حراست و سپس هماهنگی مقام قضایی و پلیس دستگیر شده اند.

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار