رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February

فرماندار املش گفت: بارش برف همراه با باد شدید که از غروب روز چهارشنبه در مناطق ییلاقی و کوهستانی شهرستان املش شروع شده بود و اکنون به ۵۰ سانتیمتر رسیده است.

حرف تازه- محمد رنجبر، فرماندار املش با بیان اینکه ارتفاع برف در املش به ۵۰ سانتی متر رسید اعلام کرد: بارش برف همراه با باد شدید که از غروب روز چهارشنبه در مناطق ییلاقی و کوهستانی شهرستان املش شروع شده بود.

محمد رنجبر با اشاره به ادامه بارش برف افزود: در روستاهای کوهستانی بخش رانکوه املش مانند سمام، اربو دار دشت، کرفکش، باباجان دره، تماجان، شوئیلک ارتفاع برف به ۵۰ سانتیمتر و در روستاهای تابستان نشین از بخش مرکزی شهرستان املش به ۳۰ سانتیمتر رسید و در روستاهای اطراف شهر املش سفید پوش است.
وی افزود: کار برف روبی بوسیله نیروهای راهداری ملکوت به سمت شوک در محور اصلی آغاز شده و در محور بلوردکان به سمت هلودشت به وسیله نیروهای راهدارخانه بخش مرکزی بازگشایی شده در صورت مساعد بودن وضعیت جوی تا خصیل دشت و روستای شلیشه بازگشایی صورت خواهد گرفت.
فرماندار شهرستان املش از رانندگان و مسافرانی که قصد عبور از مناطق کوهستانی شهرستان املش را دارند خواست تا وسایل نقلیه خود را مجهز به زنجیرچرخ و دیگر لوازم زمستانی کنند.
شهرستان املش با جمعیتی حدود ۴۴ هزار نفر در ۷۰ کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده و با توجه به جاذبه های طبیعی یکی از مراکز گردشگری گیلان است.
ارتفاع برف در املش به ۵۰ سانتی متر رسید

ارتفاع برف در املش به ۵۰ سانتی متر رسید

ایرنا

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار