حامد عبدالهی و حجت جذب با غیبت های متوالی به سوژه بسیاری از رسانه ها تبدیل شده اند. هرچند حامد عبدالهی با ثبت رکوردهایی کم نظیر به تنهایی به سلطان الغائبین شورا شهرت یافته است اما حجت جذب نیز غیبت های قابل توجهی داشته است و هر دو فرد برخی از اعضای شورای شهرستان را با غیبت های خود دچار چالش کرده اند.

حرف تازه – حامد عبدالهی و حجت جذب با غیبت های متوالی به سوژه بسیاری از رسانه ها تبدیل شده اند. هرچند حامد عبدالهی با ثبت رکوردهایی کم نظیر به تنهایی به سلطان الغائبین شورا شهرت یافته است اما حجت جذب نیز غیبت های قابل توجهی داشته است و هر دو فرد برخی از اعضای شورای شهرستان را با غیبت های خود دچار چالش کرده اند.

چهار ماه قبل بود که ۱۲ عضو شورای شهرستان رشت، با امضای نامه و ارسال آن به شورای حل اختلاف استان خواستار سلب عضویت عبدالهی و جذب به دلیل غیبت های متوالی شدند . برای دومین بار مستندات خود را ارائه کردند اما اقدامی در این خصوص صورت نگرفت.

این غیبت ها که روند برگزاری جلسات را نیز با اختلال مواجه کرده است سبب گردید تا برخی اعضای شورای شهرستان با فرماندار رشت مذاکراتی را داشته باشند و اعلام کنند که دیگر تا زمان برخورد با این دو عضو هیچ جلسه ای برگزار نخواهند کرد. در این مذاکرات، فرماندار رشت خواسته بود یکبار دیگر جلسه ای به احترام مردم و قانون برگزار شود و در صورت تکرار غیبت این پرونده به طور مستقیم به شورای حل اختلاف ارجاع شود.

حالا بار دیگر عبدالهی و جذب در جلسه بیست و دوم شورای شهرستان رشت که با دستور انتخاب هیات رییسه بود حضور نیافتند و در کنار چند عضو دیگر باز هم آبستراکسیون کردند. این سومین جلسه انتخاب هیئت رئیسه بود که بازهم بلاتکلیف ماند.

با این غیبت اخیر، اعضای شورای شهرستان تصمیم دارند با حجت الاسلام خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان دیدار کنند تا این مشکل از سوی عضو اصلی شورای حل اختلاف استان رفع گردد.

مجتبی عزیز صفت نماینده شورای بخش خمام، محمد صادقی نماینده شورای شهر لشت نشاء، مجید فاتحی نماینده شورای بخش خشکبیجار، محمرمعلی رسولی نماینده شورای بخش کوچصفهان، محمدعلی شورشی نماینده شورای شهر کوچصفهان از دیگر غایبین جلسه اخیر بودند.