رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

حرف تازه – احیای زمین ورزشی شهید چمران توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت محیطی مناسب برای ورزش جوانان و نوجوانان در داخل شهر ایجاد کرد. سال‌ها بود که زمین ورزش شهید چمران که در اختیار شهرداری رشت قرار داشت وضعیت نابسامانی داشته و عملاً قابل استفاده نبود.  در این سال ها اما با توجه […]

حرف تازه – احیای زمین ورزشی شهید چمران توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت محیطی مناسب برای ورزش جوانان و نوجوانان در داخل شهر ایجاد کرد.

سال‌ها بود که زمین ورزش شهید چمران که در اختیار شهرداری رشت قرار داشت وضعیت نابسامانی داشته و عملاً قابل استفاده نبود. 

در این سال ها اما با توجه به اینکه فضای ورزشی شهر رشت با کمبود بسیار مواجه است، علیرغم کیفیت پایین زمین ورزشی شهید چمران بازهم کودکان، نوجوانان و جوانان و گاهاً حتی تیم‌های حرفه‌ای فوتبال از آن استفاده می کردند.

حال اما سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در اقدامی قابل ‌توجه اقدام به احیای این زمین ورزشی که در داخل محیط شهری قرار داشته و بسیار دارای اهمیت است، نمود.

این مجموعه اکنون پس از بهسازی و احیا در اختیار نوجوان و جوانان شهر رشت قرار گرفته تا از تنها زمین چمن طبیعی شهر رشت بتوانند استفاده نمایند‌.

در ادامه تصاویری از شرایط قبلی این زمین و روند بهسازی آن را توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت مشاهده می نمایید:

 

 

 

خبر راست

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار