احداث دو فضای مکث در محدوده شهرداری منطقه ۲ رشت در آستانه سال نو

حرف تازه – در آستانه سال نو احداث دو فضای مکث در محدوده شهرداری منطقه ۲ به پایان رسید. شهردار منطقه ۲ رشت با اعلام این خبر ابراز داشت: فضای مکث سوما بیجار (صومعه بیجار) و پل بوسار با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان و افزایش فضای سبز و استاده مناسب از محیط های مختلف […]

حرف تازه – در آستانه سال نو احداث دو فضای مکث در محدوده شهرداری منطقه ۲ به پایان رسید.
شهردار منطقه ۲ رشت با اعلام این خبر ابراز داشت: فضای مکث سوما بیجار (صومعه بیجار) و پل بوسار با هدف تعامل و گفتمان اجتماعی شهروندان و افزایش فضای سبز و استاده مناسب از محیط های مختلف شهری ایجاد شده است. وی در ادامه افزود: این فضاهای مکث جدید با ایجاد طراحی شبکه معابر و طراحی کاشت معابر و نصب مبلمان و بازسازی سیستم روشنایی جهت رفاه حال شهروندان ایجاد شده است.
مرتضی عاطفی خاطرنشان کرد: پروژه احداث فضاهای مکث عمومی همچنان در دستور کار شهرداری قرار دارد و با تلاش برای ارتقای نقش سکون و توقف در محدوده‌ محلات امیدواریم در سال آتی فضاهای مکث بیشتری را ایجاد کنیم. وی در ادامه گفت: زیباسازی محیطی و روشنایی فضا از جمله محورهای مهمی است که در استقبال از ساخت فضاهای مکث شهری می تواند بازخورد خوبی در میان شهروندان و ساکنین محلات ایجاد کند و نسبت به نزدیکی و ایجاد تعامل و گفت و گو با آن ها موثر واقع شود که در این میان سعی شهرداری منطقه ۲ این است که چنین فضایی ایجاد و شهروندان از آن بهره مند شوند.