رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August

اختصاصی حرف تازه – گزارش های دریافتی حاکی از آن است تعدادی از اعضای شورای شهر رشت در تلاشند تا طرح سوال مجدد از شهردار رشت را کلید بزنند. بر اساس شنیده ها تعدادی از مخالفین حاج محمدی موفق به جلب رضایت و همراهی تعدادی از موافقین او شده اند و به همین دلیل در […]

اختصاصی حرف تازه – گزارش های دریافتی حاکی از آن است تعدادی از اعضای شورای شهر رشت در تلاشند تا طرح سوال مجدد از شهردار رشت را کلید بزنند.

بر اساس شنیده ها تعدادی از مخالفین حاج محمدی موفق به جلب رضایت و همراهی تعدادی از موافقین او شده اند و به همین دلیل در تلاشند بار دیگر طرح سوال از او را در شورا مطرح نمایند.

گویا مطرح شدن نام یک فرد برای جایگزینی حاج محمدی، که هم گزینه مطلوب تعدادی از مخالفان است و هم گزینه مطلوب تعدادی از موافقان، سبب گردید تا برخی حامیان او نیز بی میل به طرح سوال و استیضاح شهردار فعلی نباشند.

گفته می شود اعضای شورا این بار با طرح ابهاماتی در خصوص سرمایه گذاری پارک آبی گیل لند، حاج محمدی را برای پاسخگویی به شورا فرا می خوانند و در صورتی که مذاکرات پنهان آنها برای همراهی ۸ عضو به ثمر بنشیند برکناری حاج محمدی را با جدیت بیشتر دنبال خواهند کرد.

اما نگاهی به ترکیب فعلی شورا نشان می دهد تعداد موافقان استیضاح حاج محمدی به ۸ نفر نخواهد رسید و در نتیجه این طرح سوال نیز به احتمال فراوان شکست خواهد خورد اما حتی در صورت موفقیت آمیز بودن پروژه عبور از حاج محمدی، آنچه نصیب رشت خواهد شد جنگ های بیشتر برای انتخاب جایگزین و بلاتکلیفی و سردرگمی تا آخرین ماه های این شورا و بر زمین ماندن پروژه ها خواهد بود.

احتمال طرح سوال مجدد از شهردار رشت/ پروژه عبور از حاج محمدی در دستور کار برخی اعضا

احتمال طرح سوال مجدد از شهردار رشت/ پروژه عبور از حاج محمدی در دستور کار برخی اعضا

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار