رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January

رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی در هفته جاری خبر داد.

حرف تازه – رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی در هفته جاری خبر داد.

سرهنگ جاور صفاری در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های استفاده از نوار ساحلی، تمایل سفر به محورهای جنگلی و کوهستانی در گردشگران رو به فزونی است.
این مقام انتظامی با اشاره به محورهای مهم و دارای جذابیت‌های بصری متعدد در استان، افزود: پلیس راه گیلان طی تدوین تاکتیک جدید با همکاری و هماهنگی با فرماندهان انتظامی شهرستان‌ها در ۱۰ محور پرتردد ییلاقی استان، پوشش ویژه انتظامی ترافیکی را اجرا خواهد کرد.
وی گفت: در این طرح تیم‌های تلفیقی پلیس راه و پاسگاه‌های انتظامی با استقرار در محورهای ییلاقی و کوهستانی با تخلفات شایع مانند عدم استفاده از کمربند ایمنی، تخلفات حادثه‌ساز، تخلفات موتورسواران، ناهنجاری‌ها و تخلفات شیشه دودی برخورد می‌شود.
رئیس پلیس راه استان گیلان به همه رانندگانی که قصد سفر به محورهای ییلاقی و تفرجگاهی را دارند توصیه کرد، حتما با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، دقت لازم را در محورهای اعلامی داشته و از هرگونه افعال مخاطره‌آمیز که احتمال وقوع تصادف را متصور می‌سازد، پرهیز کنند.
اجرای طرح برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی گیلان

اجرای طرح برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی گیلان

ایسنا

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار