اتفاقات خوب در باشگاه داماش با حضور بهزاد داداش زاده

پس از قبول مسئولیت فنی باشگاه داماش در شرایط حاکم توسط بهزاد داداش زاده و قرارداد ۲/۵ ساله وی با باشگاه داماش، اتفاقات خوبی در این باشگاه پرطرفدار ایران در حال شکل گیری است.

به گزارش حرف تازه، پس از قبول مسئولیت فنی باشگاه داماش در شرایط حاکم توسط بهزاد داداش زاده و قرارداد ۲/۵ ساله وی با باشگاه داماش، اتفاقات خوبی در این باشگاه پرطرفدار ایران در حال شکل گیری است.

به محض حضور بهزاد داداش زاده پیشکسوت بزرگ فوتبال کشور در این تیم داماش، موجی از انگیزه جهت کمک به این باشگاه از سوی تمامی بزرگان و سایر پیشکسوتان ایران و گیلان بوجود آمد و باعث دلگرمی و قوت قلب داریوش نصیری مالک این باشگاه گردید.

از حضور امید هرندی بعنوان مدیرفنی، علی صفاتیان بعنوان کمک مربی، مجتبی همرنگ و فرزاد داداش زاده بعنوان آنالیزور تا نگاه ویژه رسانه های کشور به باشگاه داماش پس از حضور داداش زاده همه و همه باعث گردید که بار دگر همه نگاهها به این باشگاه پرسابقه کشور معطوف گردد.

از حضور بلافاصله کاپیتان پرافتخار تیم ملی فوتبال ایران یعنی علیرضا جهانبخش و همچنین محمد مختاری کاپیتان و سرمربی سابق این تیم پس از حضور داداش زاده در دورهمی باشکوه باشگاه داماش که صبح جمعه در برج گلسار رشت برگزار گردید خوشحالی زایدالوصفی در بین تمامی اعضای باشگاه بوجود آورد از خبرهای خوب و قابل وصف چند روز اخیر باشگاه داماش بود.

صحبتهای قابل توجه علیرضا جهانبخش که عنوان نمود باشگاه داماش باید بدست بزرگان فوتبالی اش اداره شود تا صحبتهای انگیزشی داریوش نصیری مالک شجاع این تیم، و بیانات آتشین و پر از احساس امید هرندی باعث روحیه مضاعف به بازیکنان جهت رویارویی در دیدارهای آینده بود. از نکات مثبت و قابل توجه پس از تغییر و تحولات اخیر نظم و انضباط خاصی است که توسط داداش زاده در این تیم حاکم گردید که طی چند سال اخیر در نوع خود بی نظیر است و یاداور روزهای اوج این باشگاه را در اذهان طرفداران و هواداران این تیم تداعی میکند.

حضور فرهاد خراسانی پیشکسوت اخلاقمدار و یار همیشگی داماش که در روزهای سخت همواره کمک حال این باشگاه بزرگ در ادوار گذشته بود و جامعه فوتبال گیلان همواره به نیکی از وی یاد میکنند اینروزها بعنوان وکیل و مشاور رسانه ای بهزاد داداش زاده، سایه به سایه در کنار همبازی سابق خود دیده میشود که باید حضور ایشان را در فوتبال به فال نیک گرفت.

منبع: انعکاس آزاد