سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت:

آیت الله هاشمی خدمات موثری از خود به یادگار گذاشت

حرف تازه : آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمات ارزنده و موثری را در دوران انقلاب و سال های دفاع مقدس و سازندگی کشور از خود به یادگار گذاشت. فاطمه شیرزاد، سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در پی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی این شورا پیامی صادر کرد. متن این […]

حرف تازه : آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمات ارزنده و موثری را در دوران انقلاب و سال های دفاع مقدس و سازندگی کشور از خود به یادگار گذاشت.

فاطمه شیرزاد، سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت در پی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی این شورا پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از یاران دیرین انقلاب، حضرت امام(ره) و رهبری بود. آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی از شخصیت های مجاهد، مبارز، متفکر، عالم و سیاستمدار بود که عمری را برای عزت و اقتدار ایران و انقلاب مصروف کرد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمات ارزنده و موثری را در دوران انقلاب و سال های دفاع مقدس و سازندگی کشور از خود به یادگار گذاشت.

شورای اسلامی شهر رشت به سهم خود این ضایعه بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و خانواده محترم شان تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر جمیل و از خداوند متعال رحمت و غفران الهی را برای آن فقید سعید مسئلیت می نماییم.

فاطمه شیرزاد

سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت

ایسنا