آیا رنگ اصلاح طلبان در انتخابات آتی، «آبی» است ؟

تی تی خبر : دبیرکل حزب اسلامی کار از بررسی پیشنهاد انتخاب رنگ آبی به‌ عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح‌طلبان در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان خبر داد.  حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح‌طلبان کشور که صبح امروز برگزار شد، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا پیشنهاد انتخاب رنگ آبی […]

تی تی خبر : دبیرکل حزب اسلامی کار از بررسی پیشنهاد انتخاب رنگ آبی به‌ عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح‌طلبان در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان خبر داد.

 حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار در مراسم رونمایی از پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح‌طلبان کشور که صبح امروز برگزار شد، در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا پیشنهاد انتخاب رنگ آبی به عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح‌طلبان صحت دارد؟ اظهار داشت: بنده به هیئت‌رئیسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان پیشنهاد کردم که رنگ آبی به عنوان رنگ انتخاباتی اصلاح‌طلبان در مجلس دهم انتخاب شود.

وی ادامه داد: زمانی که این پیشنهاد را در جلسه شورای سیاست‌گذاری مطرح کردیم، مورد تردید واقع شد و لذا باید انتخاب رنگ آبی در انتخابات مجلس دهم مجدداً در جلسه شورا مورد بررسی قرار گیرد.

دبیرکل حزب اسلامی کار درباره عملکرد دولت در زمینه اقتصاد، گفت: دولت در بدترین شرایط اقتصادی قرار دارد و موقعیت سختی دارد، چرا که درآمد نفتی به حداقل رسیده، البته این سیاست دولت فعلی نبوده و نتیجه عملکرد دولت‌های گذشته است.

کمالی خاطرنشان کرد: بناست که با حل مسائل هسته‌ای قدری تسهیل در امور اقتصادی شکل گیرد، اما این به معنای رفع همه مسائل نیست، چرا که مشکلات و مسائل اقتصادی کشور ما بنیادین است.

وی با تأکید بر اینکه باید ساختار اقتصادی کشور تسهیل شود، گفت: ما نفت را پشتوانه تولید، تجارت و خدمات قرار داده‌ایم و بحث رقابت را در هیچ بخشی قرار نداده‌ایم. رقابت، تخصص و مزیت در بسیاری از کشورها اصل قرار گرفته، اما در کشور ما مغفول مانده، بنابراین ایجاد رفاه در جامعه و کشور به صلاح ساختار اقتصادی کشور است.

دبیرکل حزب اسلامی کار با اشاره به مطالبات اصلاح‌طلبان، خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان در پنج بخش مطالبات خود را مطرح کردند، اما ما برنامه جدیدی را ارائه نکرده‌ایم. توجه خود را در نکات خود معطوف کرده‌ایم. اصلاح‌طلبان سعی می‌کنند توازن و توسعه متناسب را در دستور کار خود قرار دهند، به خصوص در مورد بخش محیط زیست که قدری به آن کم توجهی شده، اصلاح‌طلبان توجه خاصی را مبذول داشته‌اند.

کمالی در پایان خاطرنشان کرد: اگر اصلاح‌طلبان اکثریت مجلس را بگیرند به وعده‌های داده شده خود عمل می‌کنند و اگر اقلیت را کسب کنند در جهت حل مشکلات کشور گام برمی‌دارند.

منبع : تسنیم