رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 3 August

حرف تازه – عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: طرح سوال از روحانی و احضارش به مجلس با توجه به تورم افسار گسیخته آماده شده است تا اگر روحانی برنامه ‌ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد. به گزارش حرف تازه به نقل از «انتخاب»، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی ، […]

حرف تازه – عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد: طرح سوال از روحانی و احضارش به مجلس با توجه به تورم افسار گسیخته آماده شده است تا اگر روحانی برنامه ‌ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد.

به گزارش حرف تازه به نقل از «انتخاب»، حجت الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی ، عضو هیئت رئیسه مجلس در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: با توجه به تورم افسار گسیخته، افزایش روزانه قیمت طلا، سکه، ارز و مسکن، طرح سوال از روحانی و احضارش به مجلس را آماده و در جلسه علنی روز یکشنبه ۱۵ تیر ماه به جریان خواهم انداخت تا اگر روحانی برنامه ‌ای برای اصلاح امور ندارد، مجلس به او برنامه بدهد. شرایط فعلی قابل تحمل نیست. اعتراض مردم به حق است.

۹ روز پیش هم احمد امیر آبادی فراهانی نماینده قم در مجلس در توئیتی نوشته بود: دولت محترم جلوی افزایش قیمت ‌ها را بگیرد در غیر این صورت با تعدادی از همکاران صحبت کردیم تا سوال از رئیس جمهور را در مجلس مطرح کنیم.

آماده شدن طرح سوال از روحانی با توجه به تورم افسار گسیخته

آماده شدن طرح سوال از روحانی با توجه به تورم افسار گسیخته

اخبار مرتبطتبلیغات

آخرین اخبار