رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 31 July

مسابقات کشتی ساحلی قهرمان کشور با حضور برترین چهره های کشتی ساحلی در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی منطقه آزاد انزلی و هیئت کشتی در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آغاز شد.

حرف تازه – مسابقات کشتی ساحلی قهرمان کشور با حضور برترین چهره های کشتی ساحلی در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی منطقه آزاد انزلی و هیئت کشتی در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران منطقه آغاز شد.
بنا بر این گزارش در این دوره از رقابت ها ۱۹۱ کشتی گیر در قالب ۲۴ تیم ورزشی به مدت ۲ روز و در سه زمین ساحلی کشتی با هم رقابت خواهند کرد.
گفتنی است این رقابت ها از سوی داوران برتر کشوری قضاوت خواهد شد و سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی به منظور شناسایی نفرات برتر در این رقابت ها حضور داشته و کشتی گیران ساحلی را مورد بررسی قرار میدهد.
رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی کشور با حمایت های سازمان منطقه آزاد انزلی و هیئت کشتی استان گیلان از شبکه های باران و ورزش صدا و سیما به صورت زنده با گزارش هادی عامل پخش می شود و سایر خبرگزاری ها و پایگاه های خبری کشوری و استانی این دوره از رقابت های ورزشی را به بهترین شکل پوشش می دهند.
آغاز مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کشور در منطقه آزاد انزلی

آغاز مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کشور در منطقه آزاد انزلی

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار