رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به مهیا شدن شرایط برای بارش باران و وزش باد و احتمال وقوع رعد و برق در این استان از امروز، گفت: دمای هوا نیز کاهش نسبی خواهد داشت.

حرف تازه – مدیرکل هواشناسی گیلان از آغاز بارش باران و وزش باد در گیلان خبر داد و اعلام کرد: دمای هوا کاهش می یابد.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده وجود جریانات کم و بیش ناپایدار در منطقه است، اظهار کرد: بر اساس الگوهای حاکم بر نقشه‌ها شرایط برای ابرناکی و مه آلوده بودن هوا و بارش باران پراکنده طی امروز و فردا در گیلان مهیا می‌شود.
وی با بیان اینکه در این مدت آسمان اکثر نقاط استان گیلان ابری و مه آلود همراه با وزش باد، بارندگی و احتمال وقوع رعد و برق پیش بینی شده است، افزود: دمای هوا نیز در این مدت کاهش نسبی خواهد داشت.
مدیرکل هواشناسی گیلان در ادامه آسمان اکثر نقاط استان برای امروز (چهارشنبه) را نیز نیمه ابری تا ابری و مه‌آلود در بعضی نقاط بارندگی و رعد و برق و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی کرد.
وی گفت: برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان استان گیلان قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و احتمال وقوع رعد و برق و بارندگی پیش بینی شده است.
دادرس ادامه داد: دریای خزر هم در این مدت با ارتفاع موج ۲۰ تا ۶۰ سانتی متر برای فعالیت‌های دریانوردی و صید مناسب است.
وی یاد آور شد: در حال حاضر نیز برای شهر رشت مرکز استان گیلان آسمانی کمی تا نیمه ابری، گاهی همراه با افزایش ابر و مه آلود، کاهش نسبی دما، بارندگی پراکنده و وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی شده است.
مدیرکل هواشناسی گیلان افزود: بیشینه دمایی هوای شهر رشت نیز ۲۲ درجه سلسیوس و بیشینه رطوبت آن نیز ۹۵ درصد است.
آغاز بارش باران و وزش باد در گیلان

آغاز بارش باران و وزش باد در گیلان

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار