رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April
مشاور رسانه ای نماینده گیلان در خبرگان رهبری خبر داد:

آزادی ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان به همت آیت الله اشکوری

مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان از آزادی ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان به همت آیت الله اشکوری خبر داد.

اختصاصی حرف تازه – مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان از آزادی ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان به همت آیت الله اشکوری خبر داد.

سیدرضا میرپور، مشاور رسانه ای حضرت آیت الله اشکوری گفت: به مناسبت ولادت پیامبر اکرم(ص) تاکنون به همت حضرت آیت الله اشکوری و همکاری مدیرکل دادگستری استان گیلان و رئیس ستاد دیه و با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود در خصوص آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، نماینده خبرگان رهبری گیلان موفق به فراهم نمودن موجبات آزادی تعداد ۲۵ نفر با پرداخت مبلغ یک میلیارد و هفتصد و نود میلیون ریال به همراه ۱۳ سکه تمام بهار آزادی برای آزادسازی زندانیان به ستاد دیه استان گیلان تحویل داده شد.
مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان با بیان اینکه بسیاری از زندانیان به دلیل محرومیت و استضعاف در زندان هستند و حضرت آیت الله اشکوری نسبت به این محرومین احساس وظیفه می‌کند گفت: افراد آزاد شده همگی جزو محکومین جرائم غیرعمد و مالی بودند که متوسط محکومیت این افراد، کمتر از۴۰۰ میلیون ریال است و در میان آنها ما فردی را هم داشتیم که تنها به خاطر ۶میلیون ریال محبوس بود که خوشبختانه آزاد شد.
میرپور اضافه کرد: از ۲۵زندانی جرایم غیرعمد که به همت نماینده محترم خبرگان رهبری گیلان آزاد شدند ۱۳ نفر از آن ها به خاطر مهریه در زندان‌ بودند که با تلاش آیت الله اشکوری آن ها نیز آزاد شدند.
وی افزود: از میان زندانی های آزاده شده جرائم غیر عمد، ۵نفر از آن ها بانوان بودند که به خاطر دِین در زندان به سر می بردند که آزاد شدند.
مشاور رسانه ای نماینده خبرگان رهبری گیلان در مورد اقدامات تاثیرگذار قوه قضائیه استان گیلان در آزادسازی این زندانیان خاطرنشان کرد: با درایت و همکاری مدیرکل محترم دادگستری استان گیلان جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین دکتر خلیلی مقدمات آزادسازی این زندانیان فراهم شد و همین طور که از زمانی که در کسوت مدیرکل دادگستری استان گیلان منصوب شدند مردم شهید پرور گیلان شاهد روحیه انقلابی، ضدفساد و مدیرکل دادگستری استان گیلان هستند.
آزادی ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان به همت آیت الله اشکوری

آزادی ۲۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان به همت آیت الله اشکوری

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار