رفتن به بالا

پایگاه خبری و تحلیلی حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March
دومینوی مبارزه با فساد به مدیریت شهری رشت می رسد؟

آزادی یکی از معاونین اسبق شهرداری رشت/ آیا پای یکی از اعضای شورا در میان است؟!

در شرایطی که در روزهای اخیر خبر بازداشت موقت یک ماهه یکی از معاونین اسبق شهرداری رشت رسانه ای شد اکنون خبر از آزادی یکی دیگر از معاونین اسبق این مجموعه به گوش می رسد و این سوال مطرح می شود که آیا دومینوی مبارزه با فساد به مدیریت شهری رشت رسیده و به زودی گریبان بسیاری از مفسدین را خواهد گرفت؟!

اختصاصی حرف تازه – در شرایطی که در روزهای اخیر خبر بازداشت موقت یک ماهه یکی از معاونین اسبق شهرداری رشت رسانه ای شد اکنون خبر از آزادی یکی دیگر از معاونین اسبق این مجموعه به گوش می رسد و این سوال مطرح می شود که آیا دومینوی مبارزه با فساد به مدیریت شهری رشت رسیده و به زودی گریبان بسیاری از مفسدین را خواهد گرفت؟!

هرچند در خصوص خبر نخست برخی معتقد بودند فرد بازداشت شده بعد از انتصاب به عنوان معاون شهرداری رشت، در این مسئولیت حضور نیافت و بنابراین نباید این بازداشت به نام رشت ثبت شود اما خبر دوم در خصوص آزادی معاون دیگر که در زمان حضور مسعود نصرتی در راس شهرداری رشت مسئولیت داشته نمی تواند بی ارتباط با مجموعه مدیریت شهری مرکز گیلان باشد.
حتی در همین راستا زمزمه هایی مبنی بر ارتباط یافتن موضوع با یکی از اعضای شورای شهر رشت نیز به گوش می رسد تا این سوال به وجود بیاید که آیا در این پرونده پای یکی از اعضای شورا نیز در میان است؟ و اگر این موضوع به یک یا چند عضو شورا مرتبط بوده چه مسائل پشت پرده ای وجود داشته و آیا منجر به تضییع بیت المال نیز شده است؟
بدون شک در صورت مسجل شدن فساد، بدون در نظر گرفتن ملاحظات سیاسی و نزدیک بودن به زمان انتخابات شوراها، برخورد قانونی متناسب با نوع و میزان فساد، در دستور کار قرار خواهد گرفت و همین پیگیری های قضایی، امید را ایجاد کرده که سرانجام به شائبه های فراوان به وجود آمده در حوزه مدیریت شهری رشت پاسخ داده شود و دست مفسدین از این مجموعه کوتاه شود.
در ماه های اخیر مردم بسیاری از شهرهای کشور شاهد دستگیری مقامات محلی متخلف بوده اند. در آینده ابعاد مختلف این ماجرا نیز شفاف خواهد شد و شاید با ادامه پیگیری ها پای افراد دیگری نیز به پرونده باز شود. هنوز نمی توان به قطعیت در این خصوص سخن گفت.
رشت پیش از این سابقه انحلال شورای سوم را نیز داشته است.
آزادی یکی از معاونین اسبق شهرداری رشت

آزادی یکی از معاونین اسبق شهرداری رشت

اخبار مرتبطتبلیغات


آخرین اخبار