روز مردم؛ انتخاب مردم

آخرین اخبار از انتخابات هفتم اسفند در رشت

حرف تازه :دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و چهارمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز در سراسر کشور آغاز شد. این انتخابات که در یازده حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد مردم گیلان ۱۳ نماینده مجلس و ۴ نماینده مجلس خبرگان را خواهند برگزید. ۲ هزار و ۵۰۸ شعبه‌ی اخذ رأی در […]

حرف تازه :دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و چهارمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز در سراسر کشور آغاز شد.

این انتخابات که در یازده حوزه انتخابیه برگزار خواهد شد مردم گیلان ۱۳ نماینده مجلس و ۴ نماینده مجلس خبرگان را خواهند برگزید.

۲ هزار و ۵۰۸ شعبه‌ی اخذ رأی در حوزه های انتخابیه گیلان وجود دارد که از این تعداد  ۲۱۶۱ شعبه ثابت و ۳۴۷ شعبه نیز سیار است.

-اخبار لحظه به لحظه گیل خبر از آخرین تحولات انتخابات در گیلان را دنبال کنید.

-استاندار گیلان صبح امروز با حضور در شهرداری رشت رای خود را در صندوق این حوزه انتخابیه انداخت.

-استاندار گیلان را مسعود رهنما مدیر کل ورزش جوانان ،دکتر ثابت قدم شهردار رشت،محمد پور مدیر سازمان محیط زیست استان گیلان ،حاجی پور رییس شورای شهرستان همراهی می کردند.

-آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان رای خود را درصندوق سیار بیت خود انداخت.

-آیت الله رمضانی نماینده فعلی مجلس خبرگان رهبری با حضور در مزار میرزا رای خود را به صندوق انداخت.

-مهندس جعفرزاده کاندیدای دور دهم مجلس شورای اسلامی رای خود را به صندوق انداخت.

مسئولین اجرایی و نظارتی حق جانب داری  در انتخابات را ندارند/با هر مقامی و در هر جایگاهی در صورت تخلف برخورد می کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان در مورد برخی خبرها مبنی بر اعمال نفوذ برخی دست اندرکاران انتخابات و نمایندگان فرماندار در تعدادی از بخش های شهرستان رشت برای رای دهی به لیست خاص اظهار کرد:مسئولین اجرایی و نظارتی حق جانب داری ندارند و در صورت مشاهده دستگاه قضایی با هر مقامی که خلاف کند با شدت و حدت برخورد می کند.

آقایی اظهار کرد:قانون گذار برای همه جرم انگاری کرده است از ناظرین گرفته تا مسئولین اجرایی و حتی شهروندان و مقام های قضائی.خوشبختانه در نظامی زندگی می کنیم که حرف اول و آخر را قانون می زند و هیج خلا قانونی برای برخورد با قانون ستیزان نداریم.

سایت ها اگر به قانون بی توجه باشند فیلتر می شوند

این مقام قضائی همچنین در خصوص علت فیلتر سایت «ماسال نیوز» گفت:اطلاع دقیقی از علت فیلتر این سایت ندارم.اما سایت هایی که قانون را رعایت نکنند فیلتر می شودند.راهبردهای مقام معظم رهبری و باید و نباید های انتخاباتی به تمام سایت ها اطلاع داده شده است و طبیعی است که اگر بی توجه باشند با انها برخورد می شود.

فرماندار تالش: ۲۴۹ شعبه اخذ رأی در تالش ایجاد وجود دارد

۲۴۹ شعبه اخذ رأی در تالش ایجاد شده و در کل سه شهرستان تالش، رضوانشهر و ماسال ۲۱۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند.

فرماندار رشت: بیش از یک هزار صندوق آرای مردم رشت را جمع آوری می کند

فرماندار رشت از استقرار یک هزار و ۵۰ صندوق رأی در حوزه انتخابیه این شهرستان خبر داد و گفت: ۲۵ هزار نفر در شهرستان رشت واجد شرایط رأی دادن هستند.

گیل خبر