دیدار مدیر عامل پست بانک کشور با استاندار گیلان
شناسه خبر : 35670 | تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴ |

حرف تازه – مدیرعامل پست بانک کشور و هئیت همراه با استاندار گیلان دیدار کرد.
به گزارش حرف تازه، مدیرعامل پست بانک کشور نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر سالاری به عنوان استاندار جدید گیلان، اظهار کرد: همه استان های کشور سرشار از ظرفیت و استعداد هستند و نحوه عملکرد ما می تواند به هرچه بهتر استفاده کردن از این ظرفیت ها کمک کند و بدون شک با توجه به تجربه خوبی که از استاندار گیلان در بوشهر سراغ داریم، می تواند به خوبی به این مهم بپردازد.
خسرو فرحی با بیان اینکه تشکیل یک کارگروه متشکل از مدیران ذیربط می تواند کمک فراوانی به این چرخه کند، گفت: اطلاعات از طریق کارگروه مذکور به مدیریت کشور رسیده و ما نیز متناسب با شرایط استان اقدام می کنیم.
وی اظهار کرد: وظیفه پست بانک خدمت به مردم بوده و با تمام وجود برای کمک به توسعه گیلان آماده است.
مدیر اداره امور شعب گیلان نیز در این دیدار ضمن ارائه عملکرد این اداره اظهار کرد: پست بانک گیلان برای توسعه همه جانبه استان با تمام قوا آماده کمک به استاندار است.
محمد زمان فداکار با بیان اینکه عملکرد این بانک متفاوت از سایر بانک های تجاری است گفت: برخلاف اینگونه بانک ها که فقط به دنبال سود هستند پست بانک به دنبال توسعه و پیشرفت استان است و باید خرده بانکداری را با نگاه استاندار به سمت روستاهای استان گسترش دهیم.
وی همچنین با اشاره به کمک های پست بانک گیلان به برخی از واحدهای دانش بنیان نیز تصریح کرد: از بخش های توسعه ملی به روستاها خدمات بزرگی مانند نصب دستگاه های آی تی بدون انجام هیچگونه هزینه ای ارائه شده است.
” مصطفی سالاری ” استاندار گیلان نیز ضمن تشکر از حاضران در جلسه، اظهارکرد: این استان سرشار از مواهب خدادادی و استعدادی بالا در حوزه های مختلف است و بهره گیری از این ظرفیت های بیشمار، باید با تعامل و همکاری همه جانبه منجر به نتیجه شود.
در این دیدار از سوی مدیر عامل پست بانک کشور و هیئت همراه هدیه ای به رسم یادبود به استاندار گیلان اعطا شد.

 


ثبت دیدگاه
    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم تحریریه منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.