رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
  • الإثنين ۴ محرم ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 25 September
  • سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۵
  • کد خبر : 31291
  • مشاهده : 50 بازدید
  • اخبار » ورزش
  • چاپ خبر : صعود پر گل داماش به یک شانزدهم جام حذفی در غیاب تماشاگران

حرف تازه – تیم فوتبال داماش گیلان با برتری پر گل برابر تیم سولدوز نقده به مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی راه یافت. به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای مرحله دوم رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور ، داماش گیلان عصر دوشنبه ( سی مرداد ) در استادیوم خالی از تماشاگر […]

حرف تازه – تیم فوتبال داماش گیلان با برتری پر گل برابر تیم سولدوز نقده به مرحله یک شانزدهم نهایی رقابتهای جام حذفی راه یافت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه داماش گیلان، در چهارچوب دیدارهای مرحله دوم رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور ، داماش گیلان عصر دوشنبه ( سی مرداد ) در استادیوم خالی از تماشاگر ( به دلیل محرومیت ) شهید عضدی رشت پذیرای تیم فوتبال سولدوز نقده بود و در پایان با نتیجه چهر بر یک در مقابل میزبان خود به برتری رسید و به مرحله بعدی این رقابتها صعود کرد.
سعید مرتضوی در دقیقه ۵، میلاد پور صف شکن در دقایق ۶۶ و ۷۹ ( پنالتی) و محمد طالبی در دقیقه ۹۰ (پنالتی) گلهای داماش را در این دیدار به ثمر رساندند و تک گل سولدوز نیز در دقیقه ۴۰ توسط صابر حقی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.
میلاد پور محسن از داماش گیلان در این دیدار کارت زرد دریافت کرد و در سوی مقابل دو بازیکن سولدوز در دقایق ۴۵ و ۲+۹۰ با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شدند.
ترکیب داماش در این دیدار به قرار زیر بود:
مسلم حق شناس، مهرداد علیزاده، کنعان طاهرنژاد، آزاد جعفرزاده، محمد همرنگ، میلاد پور محسن، هادی سهرابی ( از دقیقه ۶۷ محمد طالبی)، سعید طالبی، میثم میر پسندیده ( از دقیقه ۷۷ سید محمد اسلامی) ، میلاد پور صف شکن و سعید مرتضوی ( از دقیقه ۸۳ مصطفی آقاجانی)
سرمربی : وحید رضایی
در ادامه تصاویر مربوط به این دیدار را مشاهده خواهید کرد:
عکس ها : علی خیرخواه

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یادداشتی از سارنگ حسن پور؛

جوانگرایی و نسل بازنشسته ای که قصد خداحافظی ندارد!

سارنگ حسن پور - خبر کوتاه و بود و بهت برانگیز! دوباره خبر را مرور میکنم : “با تصویب نمایندگان مجلس، مقامات از شمول قانون ممنوعیت به ‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند” (اینجا) با خود می اندیشم در سالی که همه از مقام معظم رهبری تا ریاست جمهور و همه افرادی که خودشان را صاحبنظر در کشور میدانند از لزوم جوانگرایی در سطوح مدیریتی کشور و ضرورت بکار گیری و اشتغال جوانان و بالا رفتن سن مدیریتی کشور سخن میگویند؛ اینگونه مصوبات از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را با چه معیار و ملاکی باید پذیرفت؟ در کشوری که نرخ جمعیت بیکار و فارغ التحصیلان دانشگاهها و نیروی آماده به کارش دائما در حال افزایش است آیا لازم است که برای مقامات که البته هنوز وسعت واژه اش را نمیدانیم ولی احتمال میدهیم تا سطوح میانی و مدیران کل استانی نیز تسری یابد از افراد بازنشسته استفاده شود؟ پذیرفتنش منطقی نیست که در طول ۳۹سال بعد از گذشت انقلاب هنوز هم به همان نسل اول انقلاب دل خوش کرده ایم و هنوز هم آنان را وارثان بلاتغییر انقلاب و کشور میدانیم و قصدی برای منتقل نمودن تجربیات کشورداری برای نسل بعدی نداریم و حتی برای ادامه حضور بازنشستگان قانون تصویب میکنیم و از نمایندگان مجلس علی الخصوص نمایندگان لیست امید که خودشان با همت و حمایت و حضور همین جوانان پرشور و با انگیزه و آگاه توانستند به کرسی های بهارستان دست بیابند؛ بعید است که به این مصوبه رای مثبت داده باشند که اگر اینگونه باشد باعث تاسف است. نتایج از این دست مصوبات اشتباه و کارشناسی نشده در میان مدت و در وضعیت فعلی چه بسا در کوتاه مدت، باعث عدم بکارگیری و اشتغال جوانان و بالا رفتن سن ازدواج و افزایش آمار طلاق و ایجاد فضای یاس و دلمردگی و سایر آسیبهای اجتماعی در حوزه جوانان که خواهد بود. بهتر است کمی جدی تر به مسائل نگاه کنیم و مسائلی که با تدبیر قابل حل هستند قبل از آنکه به بحران تبدیل بشوند ؛ فکر اساسی برایشان بشود. حرف تازه: انتشار یادداشت های دریافتی الزاما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت انجام رسالت مطبوعاتی و آشنایی مخاطبان با فضای روز جامعه منتشر می شود. منبع : گیل نگاه  

آخرین اخبار