رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
  • الإثنين ۴ محرم ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 25 September
  • دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  • کد خبر : 31229
  • مشاهده : 143 بازدید
  • اخبار » جامعه
  • چاپ خبر : بازدید رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت از روند بازسازی مسجد تاریخی حاج سمیع

حرف تازه – رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت به همراه عضو شورای شهر رشت از مسجد تاریخی حاج سمیع رشت بازدید کردند.     هومن روایی،رییس سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت به اتفاق محمد حسین واثق کارگرنیا،عضو شورای شهر رشت از مسجد تاریخی حاج سمیع رشت بازدید کردند. محمد حسین واثق کارگرنیا،عضو […]

حرف تازه – رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت به همراه عضو شورای شهر رشت از مسجد تاریخی حاج سمیع رشت بازدید کردند.

 
 
هومن روایی،رییس سازمان عمران و باز آفرینی شهرداری رشت به اتفاق محمد حسین واثق کارگرنیا،عضو شورای شهر رشت از مسجد تاریخی حاج سمیع رشت بازدید کردند.


محمد حسین واثق کارگرنیا،عضو شورای شهر رشت در جریان این بازدید اظهار داشت: از یک سال نیم گذشته در زمان آقای ثابت قدم بازسازی مسجد حاج سمیع در دستور کار قرار گرفت و چون روند اجرای کار صحیح نبود پروژه به پیمانکار جدیدی سپرده شد.

عضو شورای شهر رشت تاکید کرد: روند بازسازی و ترمیم مسجد حاج سمیع نباید طولانی شود و طولانی شدن روند اجرای پروژه منجر به کاهش جمعیت نمازگزاران خواهد شد.


کارگرنیا مسجد حاج سمیع را یکی از بناهای تاریخی رشت دانست و یادآور شد: تکمیل و بازسازی این مسجد اقدامی باقیات صالحات است و همه باید در این کار خیر سهیم شویم تا این مسجد از وضعیت فعلی بیرون بیاید.

 وی تسریع دربازسازی مسجد حاج سمیع را خواستار شد و گفت: با توجه به اینکه به ماه محرم نزدیم می شویم امیدواریم این مسجد هرچه سریع تر بازسازی شود تا مراسمات ماه محرم در فضای مسجد برگزار شود.

 هومن روایی،رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت نیز به تکمیل و بازسازی مسجد تاریخی حاج سمیع رشت تاکید کرد و گفت: سازمان عمران تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا این مسجد از وضعیت فعلی خارج شود.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یادداشتی از سارنگ حسن پور؛

جوانگرایی و نسل بازنشسته ای که قصد خداحافظی ندارد!

سارنگ حسن پور - خبر کوتاه و بود و بهت برانگیز! دوباره خبر را مرور میکنم : “با تصویب نمایندگان مجلس، مقامات از شمول قانون ممنوعیت به ‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند” (اینجا) با خود می اندیشم در سالی که همه از مقام معظم رهبری تا ریاست جمهور و همه افرادی که خودشان را صاحبنظر در کشور میدانند از لزوم جوانگرایی در سطوح مدیریتی کشور و ضرورت بکار گیری و اشتغال جوانان و بالا رفتن سن مدیریتی کشور سخن میگویند؛ اینگونه مصوبات از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را با چه معیار و ملاکی باید پذیرفت؟ در کشوری که نرخ جمعیت بیکار و فارغ التحصیلان دانشگاهها و نیروی آماده به کارش دائما در حال افزایش است آیا لازم است که برای مقامات که البته هنوز وسعت واژه اش را نمیدانیم ولی احتمال میدهیم تا سطوح میانی و مدیران کل استانی نیز تسری یابد از افراد بازنشسته استفاده شود؟ پذیرفتنش منطقی نیست که در طول ۳۹سال بعد از گذشت انقلاب هنوز هم به همان نسل اول انقلاب دل خوش کرده ایم و هنوز هم آنان را وارثان بلاتغییر انقلاب و کشور میدانیم و قصدی برای منتقل نمودن تجربیات کشورداری برای نسل بعدی نداریم و حتی برای ادامه حضور بازنشستگان قانون تصویب میکنیم و از نمایندگان مجلس علی الخصوص نمایندگان لیست امید که خودشان با همت و حمایت و حضور همین جوانان پرشور و با انگیزه و آگاه توانستند به کرسی های بهارستان دست بیابند؛ بعید است که به این مصوبه رای مثبت داده باشند که اگر اینگونه باشد باعث تاسف است. نتایج از این دست مصوبات اشتباه و کارشناسی نشده در میان مدت و در وضعیت فعلی چه بسا در کوتاه مدت، باعث عدم بکارگیری و اشتغال جوانان و بالا رفتن سن ازدواج و افزایش آمار طلاق و ایجاد فضای یاس و دلمردگی و سایر آسیبهای اجتماعی در حوزه جوانان که خواهد بود. بهتر است کمی جدی تر به مسائل نگاه کنیم و مسائلی که با تدبیر قابل حل هستند قبل از آنکه به بحران تبدیل بشوند ؛ فکر اساسی برایشان بشود. حرف تازه: انتشار یادداشت های دریافتی الزاما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت انجام رسالت مطبوعاتی و آشنایی مخاطبان با فضای روز جامعه منتشر می شود. منبع : گیل نگاه  

آخرین اخبار