رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
  • الإثنين ۴ محرم ۱۴۳۹
  • 2017 Monday 25 September

حرف تازه – اولین جشنواره خنداننده شو با نام خنده باران توسط موسسه مردم نهاد جوانان صبح هنر باهمکاری مجمع متخصصین ایران، مرکز آموزش و پژوهش استان گیلان،  ۲۸ الی  ۲۹ مردادماه ۱۳۹۶ در رشت برگزار می گردد. در نشست خبری که با حضور آرمین محمدی مدیر موسسه صبح هنر، امید خلیلی منش   مدیریت دپارتمان علوم […]

حرف تازه – اولین جشنواره خنداننده شو با نام خنده باران توسط موسسه مردم نهاد جوانان صبح هنر باهمکاری مجمع متخصصین ایران، مرکز آموزش و پژوهش استان گیلان،  ۲۸ الی  ۲۹ مردادماه ۱۳۹۶ در رشت برگزار می گردد.

در نشست خبری که با حضور آرمین محمدی مدیر موسسه صبح هنر، امید خلیلی منش   مدیریت دپارتمان علوم هنری مجمع متخصصین گیلان و منوچهر حقیقی از هنرمندان گیلان برگزار شد آرمین محمدی در توضیحی درباره این جشنواره گفت: بار اول وقتی طرح چنین استندآپی را برای مجمع متخصصین گیلان و مدیر این مجموعه آقای رفیعی و همچنین جناب خلیلی منش  ارائه دادیم استقبال و حمایت خوبی از این رویداد کردند تا این اتفاق درجه یک روزهای ۲۸ و ۲۹ مرداد در سالن اجتماعات مجمع متخصصین ( فلکه صابرین  ساختمان رویال طبقه ۷ ) رقم بخورد.

محمدی در ادامه گفت:  علاقه مندان جهت ثبت نام و شرکت در جشنواره  ک نسخه از اجرای خود  را حداکثر بمدت ۱۰ دقیقه بصورت ضبط شده از گوشی و تلگرامی برای ما فرستادند که قرار است بعد از بازبینی  ۱۲ اثر را در بخش مسابقه قرار دهیم.

وی با اشاره به این که در جشنواره «خنده باران» تمامی اجراها توسط هئیت داوران جشنواره مورد بازبینی قرار خواهند گرفت ابراز داشت: هر هنرمند یک اجرا در جشنواره خواهد داشت.

منوچهر حقیقی از داوران این مسابقه نیز در این نشست خبری ابراز داشت: ما در نظر داریم به جزء افرادی که در بخش مسابقه حضور دارند از علاقه مندان دیگر نیز  در بخش جنبی و مهمان دعوت کنیم که اجرای خود را برگزار کنند تا میل و علاقه خود را نشان دهند.

خلیلی منش مدیر دپارتمان علوم هنری مجمع متخصصین گیلان نیز در این نشست با اشاره به این که دپارتمان هنری مجمع متخصصین ظرفیتهای بسیار بزرگی دارد خاطرنشان کرد: ما از همه علاقه مندان  دعوت می کنیم که در این نشست حضور پیدا کنند و استعدادهای خود را بروز دهند. وی افزود: هدف عمده این جشنواره بزرگ نشاط جامعه است و امیدواریم خنده را  برای بچه های خودمان به ارمغان بیاوریم و  این موضوع در بطن جامعه برود و همه هنرمندان نیز  به این جمع بپیوندند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

یادداشتی از سارنگ حسن پور؛

جوانگرایی و نسل بازنشسته ای که قصد خداحافظی ندارد!

سارنگ حسن پور - خبر کوتاه و بود و بهت برانگیز! دوباره خبر را مرور میکنم : “با تصویب نمایندگان مجلس، مقامات از شمول قانون ممنوعیت به ‌کارگیری بازنشستگان مستثنی شدند” (اینجا) با خود می اندیشم در سالی که همه از مقام معظم رهبری تا ریاست جمهور و همه افرادی که خودشان را صاحبنظر در کشور میدانند از لزوم جوانگرایی در سطوح مدیریتی کشور و ضرورت بکار گیری و اشتغال جوانان و بالا رفتن سن مدیریتی کشور سخن میگویند؛ اینگونه مصوبات از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را با چه معیار و ملاکی باید پذیرفت؟ در کشوری که نرخ جمعیت بیکار و فارغ التحصیلان دانشگاهها و نیروی آماده به کارش دائما در حال افزایش است آیا لازم است که برای مقامات که البته هنوز وسعت واژه اش را نمیدانیم ولی احتمال میدهیم تا سطوح میانی و مدیران کل استانی نیز تسری یابد از افراد بازنشسته استفاده شود؟ پذیرفتنش منطقی نیست که در طول ۳۹سال بعد از گذشت انقلاب هنوز هم به همان نسل اول انقلاب دل خوش کرده ایم و هنوز هم آنان را وارثان بلاتغییر انقلاب و کشور میدانیم و قصدی برای منتقل نمودن تجربیات کشورداری برای نسل بعدی نداریم و حتی برای ادامه حضور بازنشستگان قانون تصویب میکنیم و از نمایندگان مجلس علی الخصوص نمایندگان لیست امید که خودشان با همت و حمایت و حضور همین جوانان پرشور و با انگیزه و آگاه توانستند به کرسی های بهارستان دست بیابند؛ بعید است که به این مصوبه رای مثبت داده باشند که اگر اینگونه باشد باعث تاسف است. نتایج از این دست مصوبات اشتباه و کارشناسی نشده در میان مدت و در وضعیت فعلی چه بسا در کوتاه مدت، باعث عدم بکارگیری و اشتغال جوانان و بالا رفتن سن ازدواج و افزایش آمار طلاق و ایجاد فضای یاس و دلمردگی و سایر آسیبهای اجتماعی در حوزه جوانان که خواهد بود. بهتر است کمی جدی تر به مسائل نگاه کنیم و مسائلی که با تدبیر قابل حل هستند قبل از آنکه به بحران تبدیل بشوند ؛ فکر اساسی برایشان بشود. حرف تازه: انتشار یادداشت های دریافتی الزاما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت انجام رسالت مطبوعاتی و آشنایی مخاطبان با فضای روز جامعه منتشر می شود. منبع : گیل نگاه  

آخرین اخبار