رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • الخميس ۱۰ شعبان ۱۴۳۹
  • 2018 Thursday 26 April

حرف تازه – آخرین نشست اتاق شکوفایی رشت در سال ۹۶ با حضور دکتر نصرتی شهردار رشت و جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری برگزار شد. در آخرین جلسه اتاق شکوفایی شهری رشت در سال ۹۶ که صبح پنجشنبه در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار شد دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت ضمن قدردانی از […]

حرف تازه – آخرین نشست اتاق شکوفایی رشت در سال ۹۶ با حضور دکتر نصرتی شهردار رشت و جمعی از اعضای شورا و مدیران شهری برگزار شد.

در آخرین جلسه اتاق شکوفایی شهری رشت در سال ۹۶ که صبح پنجشنبه در تالار گفتگوی شهرداری رشت برگزار شد دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت ضمن قدردانی از زحمات رئیس،نائب رئیس و اعضای کارگروه های اتاق شکوفایی رشت اظهار داشت: بهار ۹۷ فرصت مناسبی برای هم فکری، آرامش، تراوش ذهنی و مشورت با افراد قابل است.

شهردار رشت تاکید کرد: سال ۹۷ باید دنبال راهکار اجرایی برای جذب سرمایه گذار باشیم و این موضوع کار پیچیده و سختی نیست.  

دکتر نصرتی با اشاره به اینکه ما می خواهیم شهر رشت مقصد گردشگری باشد بیان کرد: سالانه ۳۶ میلیون نفر گردشگر به استان گیلان وارد می شود و بیشترین سهم گردشگر مربوط به گردشگر ساحلی است و سهم رشت ناچیز است.

پرداخت ۲ تا ۷ ماه حقوق معوقه و ۱۱ ماه بیمه پرداخت نشده کارکنان

وی با اشاره به اینکه در زمان ورودم به شهرداری، پرسنل و کارگران دو تا هفت ماه حقوق معوقه داشتند عنوان داشت: ۱۱ ماه بیمه پرسنل پرداخت نشده بود و ما نیاز به آرامش اولیه داشتیم.

شهردار رشت با اشاره به اینکه پرسنل آرامش لازم برای کار را نداشتند ادامه داد: امروز موفق شدیم این معوقات را پرداخت کنیم و شهرداری دیگر این حواشی را ندارد؛ بیمه و حقوق پرسنل پرداخت شده و آسفالت نیز به روز رسانی شده است و البته من بارها گفتم این موارد وظیفه است و جزو برنامه ما نیست.  

با ۹۲ میلیارد تومان چه کارهایی می توان در شهر انجام داد؟

دکتر نصرتی از پرداخت ۹۲ میلیارد و ۳۷۵ میلیون و ۹۶۱ هزار تومان از بدهی های گذشته شهرداری در ۶ ماهه دوم ۹۶ تا بیستم اسفندماه برای دو موضوع ملک های در مسیر و پیمانکاران خبر داد و یاداور شد: با این مبلغ می توانستیم ۳۰ پارک محلی ۱ میلیاردی، ۱۰ پل عابر پیاده مجهز به پله برقی ۱ میلیاردی، خرید ۵۰ دستگاه اتوبوس ۵۰۰ میلیون تومانی و ۴ شهربازی و … احداث و اجرایی کنیم اما بدهی های گذشته را پرداخت کردیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

نقش کلیدی مالک جوان سپیدرود در حفظ سهمیه لیگ برتری؛

سپیدرود در لیگ برتر ماندنی شد؛ خبری کوتاه از موفقیتی که بسیار سخت به دست آمد

حرف تازه - سپیدرود با همه فراز و نشیب ها، سرانجام در پایان هفته بیست و نهم لیگ برتر بقای خود را در این مسابقات تضمین کرد اما در این اتفاق نباید نقش مالکیت باشگاه را نادیده گرفت. سرخپوشان رشتی که از ابتدای فصل با مشکلات شدید مالی و مدیریتی دست به گریبان بودند در پایان نیم فصل اول مسابقات تنها ۱۲ امتیاز از ۱۵ بازی کسب کرده بودند که اگر همان روند امتیاز گیری در نیم فصل دوم نیز ادامه داشت امروز سپیدرود نیز همچنان به طور جدی در منطقه سقوط قرار می گرفت. مدیریت ابتدای فصل سپیدرود با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان و کسب نتایج بسیار ضعیف باعث شد سپیدرود در شرایط بحرانی قرار بگیرد و ۵ هفته پایانی نیم فصل اول ۵ شکست پیاپی را تجربه کند. پس از آن هم وارد یک دوره مدیریتی کوتاه مدت شد که حواشی خاص خود را به همراه داشت. اما در ادامه دکتر تن زاده مالکیت این تیم را بر عهده گرفت و بدهی های قبلی سپیدرود را نیز متقبل شد. تن زاده در سخت ترین روزها دست این تیم را گرفت و هزینه های سنگین تیم داری را پذیرفت و تماشاگران را از نگرانی های همیشگی نجات داد. تن زاده یکی از ارکان اصلی موفقیت و تغییر روند سپیدرود بود و البته غیرت بازیکنان، همراهی هواداران و تدابیر کادر فنی نیز هریک به سهم خود نقشی مهم ایفا می کرد اما اگر جواد تن زاده مالکیت تیم را نداشت شاید علی کریمی هم به این تیم نمی آمد و شاید بازیکنان نیز به دلیل با مشکلات مالی بیشتر نمی توانستند با تمرکز مناسبی وارد زمین مسابقه شوند. مالک جوان و رشتی سپیدرود در برابر جریان سازی، اتهامات و کارشکنی های ناجوانمردانه سکوت کرد تا برای دفاع از خود، تیم را بیش از پیش وارد حاشیه نکند و همین تصمیمات و شیوه مدیریتی او باعث شد سپیدرود، اولین فصل حضور در لیگ برتر را با موفقیت به پایان برساند. پرداخت مطالبات و انجام تعهدات مالی، اسکان در هتل، توجه به ضرورت شرایط رفاهی پیش از هر مسابقه، برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت تنها بخشی از اقدامات تن زاده در این مدت کوتاه بود. بی تردید شهر رشت و هواداران وفادار گیلانی، تعصب و از خودگذشتگی تن زاده را از یاد نخواهد برد.

آخرین اخبار