عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد حمله تروریستی اهواز ۲۹ شهید و ۵۷ زخمی برجا گذاشته است. سخنگوی ارشد نیروهای مسلح نیز از هلاکت هر 4 تروریست حمله تروریستی امروز خبر داد.

حرف تازه – در پی حمله تروریستی گروهک الاحوازیه به رژه نیروهای مسلح در اهواز شماری از هموطنان کشورمان به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

به گزارش حرف تازه گزارش های دریافتی حاکی از آن است که این حمله تروریستی کار گروهک الاحوازیه و مزدوارن استکبار بوده و در پی آن افراد بی گناه کشته شده اند.

ذوالنوری رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس نیز در این خصوص گفته است که این گروهک تروریستی در کنار صدام معدوم و بعثی‌ها می جنگید و در جنگ تحمیلی از حمایت‌های رژیم صدامی برخوردار بود امروز جان کودکان و مردم کشورمان را می‌گیرد.

نماینده قم با بیان اینکه نظام استکباری به ویژه آمریکا و دست نشانده هایش در منطقه از جمله عربستان سعودی از گروهک‌های تروریستی حمایت می‌کنند، اظهار داشت: نیروهای امنیتی ایران به زودی از عاملان حمله تروریستی اهواز انتقام خون پاک و بیگناه مردم را خواهند گرفت.

بر اساس آخرین گزارش ها تا این لحظه ۲۹ تن شهید و ۵۷ تن مجروح شده اند.

همچنین سخنگوی ارشد نیروهای مسلح از هلاکت هر ۴ تروریست حمله تروریستی امروز اهواز خبر داد. در حال حاضر وضعیت امنیتی مطلوبی در اهواز حاکم شده است.

سرتیپ شکارچی اعلام کرد: این ۴ تروریست با سلاح خود به سمت جایگاه رژه تیراندازی و مردم را به رگبار بستند که تعدادی از این تیرها به رژه روندگان و تماشاچیان حاضر در محل برگزاری رژه اصابت کرد و منجر به شهادت و مجروح شدن عده‌ای از این افراد شد که در میان این افراد دختری خردسال و یک جانباز دیده می‌شود.

اسامی شهدای حادثه تروریستی اهواز به شرح ذیل است:

۱- امید فرخی زنگنه
۲- علی لویمی
۳- اسماعیل شفیع نژاد
۴- میلاد جهانگیر نژاد
۵- سعید کریمی
۶- یونس پور حلو
۷- رضا شعیبی
۸- امید حسینی
۹- علی کمایی
۱۰- اقدامی
۱۱- حسین ولایتی فر
۱۲- سعید زارع
۱۳- حسین فاروق
۱۴- خلیل هاشمی فرد
۱۵- علی سلمان وند
۱۶- امید نریمسایی
۱۷- محمد عذاری
۱۸- نبی دریس
۱۹- ابراهیم بنداوی
۲۰- محمد افشنگی
۲۱- مهران زرافشان
۲۲- سینا آغاجری
۲۳- حسین منجزی
۲۴- محمد عوذاری