نود و سومین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا در بیست و سومین روز از ماه تیر با حضور رییس، اعضا و مشاور کمیسیون و مدیر املاک و مستغلات شهرداری برگزار گردید.

حرف تازه – حجت جذب، رییس کمیسیون برنامه، بوجه و حقوقی شورا در خصوص لایحه ساماندهی کودکان کار توسط خیرین نیکوکار با تاکید بر اهمیت مدل انجام این امر تصریح نمود: به جهت ساماندهی کودکان کار از استانداری پیشنهاد شد که اگر شهرداری ملکی را برای ایجاد سرپناه معین نماید استانداری نیز به توسط خیرین این سرپناه را آماده خواهد نمود.

محمد حسن عاقل منش عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به بازدید از این مجموعه افزود: با بازدیدی که از موسسه مربوطه به عمل آمد شاهد بودیم که مجموعه در ارتباط با امور مربوط به کودکان به شکلی منظم در حال خدمات رسانی به کودکان کار می باشد.

 

وی افزود: اگر بتوانیم در این جهت گام برداریم کاری ماندگار برای کوکان کار خواهد بود.

محمد حسن علیپور عضو کمیسیون بودجه شورا خواستار دقت بیشتر برای انجام کار خیر شد و بیان نمود: باید برای کوکان کار با گام هایی محکم به جلو رفت تا مشکلی از این عزیزان را حل نماییم و به مانند برخی از امور خیر، عاملی برای سواستفاده های سیاسی تبدیل نشود.

حجت جذب، رییس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا با اشاره به اینکه این لایحه در کمیسیون فرهنگی شورا نیز مصوب شده است، موافقت اعضای کمیسون بودجه برای این امر خیر را اعلام نمود.