رفتن به بالا

حرف تازه

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
  • الجمعة ۸ شوال ۱۴۳۹
  • 2018 Friday 22 June

حرف تازه – نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت از تبدیل شدن شوراهای شهر به شوراهای شهرداری ها انتقاد کرد. حجت جذب با پخش کلیپی به مشکلات متعدد برخی محلات اشاره کرد و اظهار داشت: بعضی مسئولین فقط پشت تریبون می آیند و می گویند پیگیر کار مردم هستیم و در کنفرانس ها شرکت می کنند […]

حرف تازه – نایب رئیس شورای اسلامی شهر رشت از تبدیل شدن شوراهای شهر به شوراهای شهرداری ها انتقاد کرد.

حجت جذب با پخش کلیپی به مشکلات متعدد برخی محلات اشاره کرد و اظهار داشت: بعضی مسئولین فقط پشت تریبون می آیند و می گویند پیگیر کار مردم هستیم و در کنفرانس ها شرکت می کنند اما اگر اینطور باشد مردم دیگر در هیچ حوزه ای از نظر آب و برق و گاز و خدمات و… مشکل نخواهند داشت.

رئیس شورای شهرستان رشت افزود: عملا کم کاری های فراوانی از حوزه های مختلف صورت می گیرد که بخشی از مشکلات این محلات به شهرداری مربوط است.

حجت جذب تصریح کرد: با تمام این کم کاری ها از سایر حوزه ها اما شهرداری هم اگر قرار است پارکی احداث کند باید در محلات کم برخوردار باشد. برخی از این محلات حتی در مسیر اصلی از آسفالت محرومند و زباله ها هم هفته به هفته جمع آوری نمی شود. باید به این محلات به طور ویژه توجه شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مسئولین ببینند در این شهر چه می گذرد. باید همصدا شویم و پیگیر این موضوعات باشیم. مطالبه گری این نیست که فقط پشت تریبون برویم و داد بزنیم. برخی محلات هنوز از آب شرب و آسفالت و خدمات و امکانات اولیه محرومند. 

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این روز را در تاریخ رشت ثبت کنید؛

۲۵ خرداد ۹۷، روز آزادی تماشای فوتبال با خانواده در کنار همشهریان + تصاویر

بهنیا ثابت رفتار - ۲۵ خرداد ۹۷ را باید در تاریخ رشت ثبت کرد؛ از آن روزهایی است که سالها بعد باید به تحلیل آن بنشینیم و از اثرات مطلوب اجتماعی و فرهنگی آن بنویسیم. روزی که مردان و زنان رشتی، کودکان و سالمندان، مسئولین سابق و فعلی، همه و همه با هر عقیده و سلیقه ای در پیاده راه مرکزی شهر کنار هم ایستادند و تیم ملی فوتبال کشورشان را تشویق کردند و از پیروزی دلچسب و دراماتیک ایران لذت بردند. در این روز بار دیگر جادوی مستطیل سبز اثر کرد و فوتبال عامل وحدت شد. این بار مردم رشت، نه برای بیان عقاید سیاسی خود بلکه برای یک رویداد ورزشی آمدند و اجتماع عظیمی را شکل دادند و به اثبات رساندند فوتبال نه تنها تهدید نیست بلکه یک فرصت بی مثال است. نشان دادند حضور مردان و زنان با فرهنگ رشتی در کنار یکدیگر در فضاهای ورزشی آسیب نیست و می تواند بر زخم کهنه فحاشی اقلیتی از جامعه در استادیوم های ورزشی مرهم باشد. ۲۵ خرداد ۹۷ روزی بود که آرزوی آزادی تماشای فوتبال با خانواده در فضای عمومی و در کنار همشهریان تحقق یافت و مادران و خواهران تک تک ما حق داشتند دلخوشی ساده فوتبال دیدن در فضایی عمومی و پرنشاط را تجربه کنند. روزی بود که اختلاف نظرهای سیاسی کنار گذاشته شد و مردم و مسئولین همه برای یک جشن ملی و غرور آفرین خود را آماده کردند.  شاید سال ها بعد زمانی که حضور خانواده های ما در استادیوم های فوتبال آزاد باشد از این روز بیشتر و به نیکی یاد شود و مردم ایران، رشت را یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در جهت مهیا کردن فضای استادیوم های فوتبال برای ورود بانوان بنامند...    

آخرین اخبار